Rıdvan Dilmen’den Erdoğan’a parkasız Deniz Gezmiş benzetmesi

Ünlü spor yorumcularından biri olan Rıdvan Dilmen'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Deniz Gezmiş'e benzetmesi olay oldu.

16.12.2017 - 12:37
16.12.2017 - 12:37
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Ünlü spor yorumcularından biri olan Rıdvan Dilmen’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Deniz Gezmiş’e benzetmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Rıdvan Dilmen, “Ben Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a baktığım zaman yeşil parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Bu tesadüf olamaz.” ifadelerini kullanması büyük bir şaşkınlık yarattı.

Fenerbahçeli eski futbolculardan biri olan ve her fırsatta sarı lacivertli takıma bağlılığı ile bilinen spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’den canlı yayında şok eden açıklamalar gelmesi büyük bir şaşkınlık yaşanmasına neden oldu. Veyis Ateş’in sunmuş olduğu ‘Akılda Kalan’ programına konuk olan Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte ailesinden de söz edemeden geçemedi.

Rıdvan Dilmen’den Olay Sözler

Erdoğan ve ailesi ile yakından tanıştıklarını belirten Rıdvan Dilmen, 15 Temmuz gecesini de şok eden sözlerle anlattı. Dilmen açıklamasında 15 Temmuz gecesini Erdoğan’ın ailesi ile birlikte Huber Köşkü’nde geçirdiğini söyledi. İşçi Partili (Türkiye İşçi Partisi) bir babanın oğlu olduğunu belirten Rıdvan Dilmen açıklamasında, “Ben Sayın Erdoğan’a baktığım zaman parkasız bir Deniz Gezmiş görmekteyim. Bunda yanılıyor olamam elbet. Çünkü onu ve ailesini en iyi tanıyanlardan biriyim. Kendisi demokrat ve sol görüşlü bir insandır. Bakın Deniz Gezmiş’e kendisi zamanında Filistin’e kampa gitmiş. Erdoğan’da şu anda Emperyalistlerle mücadele ediyor. NATO’da bahsedilenlerden biri Atatürk diğeri de Erdoğan’dır. Bu tesadüf olamaz.” ifadelerine yer verdi.

Rıdvan Dilmen’in bu sözleri sosyal medyada eleştiri ile karşılanırken spor yorumcusunun kısa bir zaman dilimi içerisinde bu sözlere bir cevap vermesi bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim