Rıdvan Dilmen’den Erdoğan’a parkasız Deniz Gezmiş benzetmesi

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Ünlü spor yorumcularından biri olan Rıdvan Dilmen’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Deniz Gezmiş’e benzetmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Rıdvan Dilmen, “Ben Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a baktığım zaman yeşil parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Bu tesadüf olamaz.” ifadelerini kullanması büyük bir şaşkınlık yarattı.

Fenerbahçeli eski futbolculardan biri olan ve her fırsatta sarı lacivertli takıma bağlılığı ile bilinen spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’den canlı yayında şok eden açıklamalar gelmesi büyük bir şaşkınlık yaşanmasına neden oldu. Veyis Ateş’in sunmuş olduğu ‘Akılda Kalan’ programına konuk olan Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte ailesinden de söz edemeden geçemedi.

Rıdvan Dilmen’den Olay Sözler

Erdoğan ve ailesi ile yakından tanıştıklarını belirten Rıdvan Dilmen, 15 Temmuz gecesini de şok eden sözlerle anlattı. Dilmen açıklamasında 15 Temmuz gecesini Erdoğan’ın ailesi ile birlikte Huber Köşkü’nde geçirdiğini söyledi. İşçi Partili (Türkiye İşçi Partisi) bir babanın oğlu olduğunu belirten Rıdvan Dilmen açıklamasında, “Ben Sayın Erdoğan’a baktığım zaman parkasız bir Deniz Gezmiş görmekteyim. Bunda yanılıyor olamam elbet. Çünkü onu ve ailesini en iyi tanıyanlardan biriyim. Kendisi demokrat ve sol görüşlü bir insandır. Bakın Deniz Gezmiş’e kendisi zamanında Filistin’e kampa gitmiş. Erdoğan’da şu anda Emperyalistlerle mücadele ediyor. NATO’da bahsedilenlerden biri Atatürk diğeri de Erdoğan’dır. Bu tesadüf olamaz.” ifadelerine yer verdi.

Rıdvan Dilmen’in bu sözleri sosyal medyada eleştiri ile karşılanırken spor yorumcusunun kısa bir zaman dilimi içerisinde bu sözlere bir cevap vermesi bekleniyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com