Reynmen’in şarkısına mini klip çeken Hadise dansı ve kıyafeti ile Twitter’de TT oldu! Kıyafeti ve ateşli dansına olay yorumlar

Ünlü şarkıcı Hadise son dönemlerde sahne kıyafetleri ve sosyal medya hesabından paylaştığı dansları ile sık sık gündem oluyor. Son olarak sosyal medya fenomeni Reynmen'in şarkısına mini bir klip çekerek görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Hadise, dansı ile Twitter'da TT oldu. Hadise'nin Reynmen'in Ela şarkısına çektiği klip sosyal medyayı adeta çalkaladı.

28.07.2019 - 13:06
28.07.2019 - 14:58
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Güzel şarkıcı Hadise son dönemlerde sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme geliyor. Hadise bu defa sosyal medya fenomeni Reynmen’in Ela şarkısına çektiği kliple Twitter’ın gündemine oturdu. Ünlü Youtuber Reynmen’in şarkısı geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkmış ve milyonlarca kişi tarafından tıklanmıştı. Daha önce de Reynmen’in şarkılarına kulisinde klip çeken Hadise bu defa Ela isimli şarkıya yaptığı dansla sosyal medyayı çalkaladı.

Hadise dansı Twitter’da TT oldu

Hadise dansı Twitter’da kısa sürede TT olurken, sosyal medya kullanıcıları özellikle Hadise’nin tercih ettiği kıyafete olay yorumlar yaptı. Son günlerde konserlerinde de sahneye mini kıyafetler ve mayo ile çıkan Hadise, Reynmenin Ela şarkısı eşliğinde çektiği klibinde de yine benzer bir kıyafet tercih etti.

Kıyafeti olay yarattı

Seksi kıyafeti ile kamera karşısına geçen hadise aynı zamanda bu kıyafete ateşli dansını ekleyince sosyal medya kullanıcılarını adeta mest etti. Instagram hesabından bu görüntülerini paylaşan başarılı popçunun klibi kısa süre içerisinde 1 milyonun üzerinde izlendi. Instagram hesabından mini klibinin görüntülerini paylaşan Hadise, paylaşımına “Alsam mı bir dal dudaklarından” notunu eklemeyi ihmal etmedi. Kısa süre içerisinde bu görüntü ne hale sosyal medyada Gündem olan güzel popçu daha önce de Reynmen’in Derdim Olsun şarkısına klip çekmiş ve bu kliple de çok konuşulmuştu.

İşte sosyal medyada gündem olan Hadise dansı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim