Televizyon

Reynmen’in Ela şarkısında dans eden Ebru Polat Hadise’nin daha önce yaptığı paylaşıma gönderme yapmadan duramadı

Youtuber Reynmen’in yeni çıkardığı şarkı Ela çıktığı günden bu yana gündemden düşmüyor. Kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından dinlenen ve sahte tıklama rakamları iddiaları ile gündeme gelen şarkı şimdi de ünlü popçuların dansları ile gündemde. Önce Hadise Reynmen’in yeni şarkısı ile dans ettiği klibini sosyal medya hesabından paylaştı, hemen ardından da şarkıcı Ebru Polat benzer bir paylaşım yaptı.

Hadise’ye gönderme yapmadan edemedi

Reynmen’in ‘Ela’ şarkısı ile dans ettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Ebru Polat, aynı zamanda paylaşımı sırasında kendisinden önce bu şarkı ile dans eden ünlü popçu Hadise’ye gönderme yapmadan duramadı. Instagram hesabından dans videosunu paylaşan Ebru Polat, altına ”1 tane de benden gelsin… Ne de olsa ben de yarı İzmir, yarı Sivaslıyım….” notunu düştü.

Daha cesuru var

Sosyal medya hesabından videoyu paylaşan Ebru Polat kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlendi. Çok sayıda kişi de Ebru Polat’ın videosuna yorum yaparken özellikle güzel şarkıcının bir takipçisine yorumlar verdiği yanıt dikkat çekti. Takipçilerinden biri Ebru Polat’ın dans videosunun altına, ”Hadise kadar cesur olamadın” yorumunu yapınca Ebru Polat, ”Daha cesuru var da atmaya cesaret edemedim” yanıtını verdi.

İşte Ebru Polat’ın Ela dansı:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

1 tanede benden gelsin… nede olsa bende yarı #İzmir, yarı #Sivas lıyım…. #hadise #reynmen

EBRU POLAT (@ebrupolatofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu