Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Realme X3 SuperZoom özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Eklenme:
 Realme X3 SuperZoom özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Ülkemize yakın zamanda giriş yapan Realme markasının yeni ürünü Realme X3 SuperZoom modeline ilişkin detaylar netleşmeye başladı. Sosyal medyada konuşulan iddiaları sizler için yazımızda derledik.

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme, Realme X3 SuperZoom isimli yeni akıllı telefonunu çok yakında kullanıcılarına sunacak. Telefon model isminden de anlaşılabileceği üzere kamera ve yakınlaştırma konularında kendini ön plana çıkarmaya çalışacak. Telefonun donanım kısmında ise günümüz amiral gemisi modellerine yakın bir donanım kullanılması bekleniyor.

Yüksek donanım özelliklerini kullanıcılara sunacak telefon, yonga setini Qualcomm Snapdragon 855+ olarak tercih edecek gibi görünüyor. Realme’nin Qualcomm Snapdragon 865’i neden tercih etmediğiyle ilgili birçok soru sorulsa da bunun nedeninin daha uygun fiyatlı bir telefon sunmak olduğunu tahmin edebiliriz. Snapdragon 855+ hali hazırda çok güçlü bir yonga seti.

realme

Realme 5 Pro

Realme X3 SuperZoom Batarya ve şarj performansı çok daha iyi olacak

Twitter’da paylaşılan bu gönderi, akıllı telefon dünyası için bilgi veren kullanıcılardan birisinden geldi. Realme X3 SuperZoom batarya tarafında 4200 mAh kapasite ve 30W hızlı şarj ile sunulacak. 30W şarj teknolojisi ise OPPO markasının VOOC teknoloji aracılığıyla sağlanacak. Bu da çok hızlı bir şarj demek.

Bağlantı konusunda ise 5G teknolojisini destekleyip, desteklemeyeceğiyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmazken, Bluetooth teknolojisinin 5.1 olması bekleniyor. Diğer donanım özellikleri ise 128GB depolama ve 12GB ram ile geleceği beklentileri. Telefonun kutudan Android 10 ile çıkması da bekleniyor, telefonun arka tarafta da dörtlü kamera ile karşımıza çıkması bekleniyor.


Avatar

Blog ve forum dünyasıyla erken yaşta tanışan yazar, uzun bir süredir hayatına blog yazarı olarak devam ediyor. Espor içerik editörlüğü de yapan yazar.

İlgili Yazılar
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor
24 05 2020 - 16:13
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
18 05 2020 - 00:58
Seyahat izin belgesi artık e-Devlet üzerinden alınabilecek
17 05 2020 - 13:22
Yorum Yap