Rakip Seda Sayan Olunca Format Değişti, Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezonda Sürpriz Ödüller Verecek

FOX TV'de birçok program yapan Zuhal Topal, son iki sezondur yemek yarışması ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yemekteyiz yarışmasının formatını çalmakla suçlanan Zuhal Topal geçtiğimiz sezon güzel bir başarıya imza atmıştı. Ancak yeni sezonda Yemekteyiz'in sunucusu değişince Zuhal Topal'ın da formatı değişti.

26.06.2019 - 15:44
26.06.2019 - 16:30
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İzdivaç programlarının yayından kaldırılmasıyla birlikte geçtiğimiz sezon yemek yarışması ile FOX TV’de ekranlara gelmeye başlayan başarılı sunucu Zuhal Topal, programı ile Yemekteyiz’in formatını çalmakla suçlanmıştı. Gelin ve kayınvalidelerin birlikte katıldığı yemek yarışmasını sunan Zuhal Topal, yeni sezonda Seda Sayan ile bir kez daha rakip olacak. İzleyiciler Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz programının Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la Sofrada programı karşısında başarısız kaldığını iddia ediyordu. Bunun üzerine Yemekteyiz programında sunucu değişikliğine gidildi ve Onur Büyüktopçu’nun yerine Seda Sayan getirildi. Bu hamlenin ardından Zuhal Topal’la Sofrada da bir format değişikliğine gitti.

İlk Tanıtım Yayınlandı

Gelecek sezon karşısında Seda Sayan’ı bulan ve rekabetin artacağının farkında olan Zuhal Topal ilk hamlesini yaptı. İkili daha önce izdivaç programları yapmış ve yine karşılıklı bir rekabet yaşamış, hatta mahkemelik bile olmuştu. Seda Sayan ve Zuhal Topal’ın yeniden rakip olacak olması izleyiciler tarafından da merakla bekleniyordu. Zuhal Topal yeni sezonda programının ilk tanıtım fragmanını Instagram hesabından paylaştı. Tanıtım filminde yeni başvuruları beklediklerini belirten Zuhal Topal, ödülün daha da büyüdüğünü ve ayrıca sürpriz ödüllerinin olduğunu ifade etti. Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında daha önce haftanın birincisi olan gelin ve kayınvalidesi 10 bin TL para ödülünün sahibi oluyordu. Yeni sezonda para ödülünün artmasının yanı sıra sürpriz ödüllerinde verileceği bu fragman sayesinde anlaşılmış oldu.

İşte ilk tanıtım:

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim