Dizi Fragmanları

Programı Karıştıran İddia! Hasret ve Beyzanur Kavgası Kısmetse Olur’da Büyük İnfial Yarattı!

Kaosun asla dinmediği Kısmetse Olur’da büyük bir iddia ortaya atıldı. Hasret ve Beyzanur arasında yaşanan tartışmaya dahil olan Buse’nin Hasret’e ‘İnsanları evine götürüp içiriyor sonra da ağzından laf alıyorsun’ demesiyle ortalık fena karıştı!

Kısmetse Olur evinde kaos bir an bile kesilmiyor!

Aşktan çok kavga ve tartışma izlediğimiz program, geçtiğimiz günlerde eldeki stok bölümleri eritmek için sezon arası verdi.

30 günlük arada yarışmacılar sakinleşir diye düşünürken tam tersi oldu! Yeni gelen damat adayı Can, yeterince kaos yokmuş gibi iki evi de karıştırdı!

51. bölümde ise gelinler evinde ipler koptu! Bölüme Hasret ve Beyzanur’un arasında yaşanan kavga ve devamında Buse’nin bomba etkisi yaratan sözleri damgasını vurdu.

Beyzanur’un iddiası, Hasret’in, sevgilisi Batt’a ilgi duyması ve bu nedenle kendisi hakkında yalan yanlış sözler uydurması oldu.

Beyzanur bir gün Hasret’in evine gitmiş ve burada bazı şeyler konuşulmuş. Fakat Hasret bu konuşmaları çarpıtarak başkalarına anlatmış.

Verilen bu 30 günlük arada Hasret’in yaptığı bazı TikTok canlı yayınlarında Beyza başta olmak üzere diğer gelin adaylarının da arkasından konuşmuş.

Beyzanur gibi aynı konudan İlayda’nın da şikayetleri vardı.

Hasret’e karşı büyük bir öfkeyle dolan Beyzanur, üstüne yürüyerek Hasret’e laf saymaya başladı. Diğer adayların araya girmesiyle ikili bir temas yaşamadan ayrılıyor.

Ta ki Hasret eski damat adayı Onur’un adını anana kadar. Hasret’in iddiasına Batt ile inişli çıkışlı bir tanışma yolunda olan Beyzanur hala Onur’a karşı bir şeyler hissetmesi yönündeydi.

Fakat Buse’nin iddiası eve bomba gibi düştü. Buse “Hasret bu senin hep yaptığın bir şey. İnsanları evine çağırıyorsun, içirip içirip konuşturmaya çalışıyorsun. Sonra da bu lafları onlara karşı kullanıyorsun.” demesiyle evin atmosferi bir anda değişti…

Hasret bu iddiaları kabul etmezken birçok gelin adayı Buse’ye katıldığını belirtti.

Valla ne diyelim bilemedik, yorum sizin…

Kaynak: https://onedio.com/haber/programi-karistiran-iddia-hasret-ve-beyzanur-kavgasi-kismetse-olur-da-buyuk-infial-yaratti-1186822

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu