Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Prens Harry’nin kayınpederine gönderdiği mesajlar basına sızdı!

Kraliyet ailesinden ayrılarak kendine yeni bir yaşam kuran Prens Harry'nin basına konuşmasından endişe ettiği kayınpederine attığı mesajlar ortaya çıktı.
Eklenme:
 Prens Harry’nin kayınpederine gönderdiği mesajlar basına sızdı!

Geçtiğimiz aylarda eşi Meghan Markel ile birlikte aldığı şok kararla İngiliz Kraliyet Aile üyeliğinden ayrılma kararı alan Prens Harry yeni ve sakin bir yaşam kurdu. Eşiyle birlikte ABD’ye yerleşen ve Los Angeles’te yaşamaya başlayan ikilinin başı uzun zamandır Markle’nin babasıyla dertte.

Bir süre önce basına konuşan ve kızını göremediğini ifade eden Thomas Markle gündeme gelmiş ancak İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından olayın üstü hızlı bir şekilde kapatılmıştı. Yeniden gündeme gelen olay sonrasında Prens Harry’nin kayınpederine atmış olduğu mesajlar İngiliz basınına sızdırıldı. Mesajların içeriği oldukça dikkat çekici.

Prens Harry’nin kayınpederine yalvardığı mesajlar ortaya çıktı

Önceki dönemlerde basına konuşacak endişesi yaşayan Prens Harry’nin kayınpederine defalarca mesaj attığı ortaya çıktı. Mesajlarında ‘Ben Harry, sana ulaşmaya çalışıyorum. Lütfen telefonunu aç’ yazması dikkatlerden kaçmadı.

Mesaj atmadan önce eşinin babasına ulaşmak için defalarca aradığı ancak aramalarına yanıt bulamadığı belirlendi.  Diğer mesajlarında ise ‘Tom, lütfen basına konuşma. Bunu birlikte çözebiliriz. Basına konuştuğun zaman her şey daha kötü olacak. Ancak bizimle konuşursan sana yardım edebiliriz. Meg’i seviyorsan ve onu düşünüyorsan bizi mutlaka ara’ dediği görüldü.

Kalp krizi geçiren ve hastaneye kaldırılan Thomas Markel’in ise bu süreç içerisinde kızına kötü sayılabilecek bir mesaj attığı ve sonrasında kızının da bir mesajla karşılık vererek ‘Tom gerçekten sen misin? Buna inanmak istemiyorum. Lütfen bizi ara. Çok endişeleniyoruz’ yazdığı görüldü. Mesajlar sosyal medyada da tartışılıyor.


İlgili Yazılar
Kim Jong-un gerçekten ölürse ne olur?
29 04 2020 - 11:53
Yunanistan koronavirüste normalleşme sürecine girdi!
28 04 2020 - 21:48
Sokağa çıkma yasağını protesto edip sokaklara çıkan kadın koronavirüse yakalandı
28 04 2020 - 11:36
Çin’de ağzını kapatmadan öksürenlere ceza geliyor!
27 04 2020 - 15:09
Kuzey Kore’de Kim’in yerine geçecek olan kız kardeşi Kim Yo-jong kimdir? Kim gerçekten öldü mü?
26 04 2020 - 13:09
Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un ölüyor mu durumunun kritik olduğu iddia edildi
21 04 2020 - 11:12
Yorum Yap