Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Pınar Gültekin kimdir? Pınar Gültekin bulundu mu?

Pınar Gültekin kimdir? Muğla’nın Ula ilçesinde 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin bulundu mu? Talihsiz genç kızın cansız bedeni Menteşe ilçesinde ormanlık alanında bulundu. Pınar’ın öldürülmeden önce bir kişi ile birlikte alışveriş merkezinde olduğu öğrenilirken, olayda kan donduran detaylar da ortaya çıktı.
Eklenme:
 Pınar Gültekin kimdir? Pınar Gültekin bulundu mu?

Muğla’nın Ula ilçesinde beş günden bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in cansız bedeni bulundu. Genç kız için Muğla günlerdir ayakta beklerken sosyal medyada daha defalarca çağrı yapılmıştı. Pınar’ın cesedi Menteşe ilçesinde ormanlık alanda bulundu. Peki Pınar Gültekin neden öldürüldü?

Yakılıp üstüne beton dökülmüş

Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili korkunç detaylarda ortaya çıktı. Genç kızın önce yakıldığı ardından bir varil içerisine konularak üzerine beton dökülüp sarp bir araziye atıldığı tespit edildi. Yapılan aramalar sonucunda Pınar Gültekin‘in cesedi toprağa gömülü ve varil içerisinde bulundu. Pınar’ın öldürülmesine ilişkin C.M.A. isimli bir kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişinin pınar Güntekin’i öldürdüğünü itiraf etti ve cesedi var içerisinde ormanlık alana attığını söylediği öğrenildi.

Korkunç detaylar

Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şüphelinin eski sevgilisi olduğu öğrenildi. Katil zanlısından kısa bir süre önce kendisinden ayrılan pınar ile barışmak istediği fakat genç kızın kabul etmemesi üzerine cinayet işlediği öğrenildi. Alınan bilgiye göre olay günü şüpheli konuşmak için otomobille aldığı pınarı kendisine ait bağ evine götürdüm. Çiftin arasında burada tartışma çıkarken darp sırasında pınar bayıldı. Ardından katil zanlısı genç kızı boğarak öldürdü.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap