Paul Le Guen’nden son dakika Galatasaray açıklaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
21 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Bursaspor’da teknik direktör Paul Le Guen sonunda Galatasaray haberlerine büyük bir tepki geldi. Bursaspor teknik direktör Paul Le Guen ise son açıklamasında, “Ben hala Bursaspor’un hocasıyım. Neden hala böyle haberleri gündemde tutuyorlar anlamak çok güç. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İnsanlar artık bazı şeyleri bu kadar bulandırmasın. Ben burada kalmaya devam edeceğim.” dedi.

Fransız çalıştırıcı Paul Le Guen son olarak Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman öncesinde basın mensupları ile bir araya geldi. Paul Le Guen ilk yarının son maçına çok iyi hazırlandıklarını ve devreyi Gençlerbirliği galibiyeti ile taraftarları önünde kazanmak istediklerini söyledi.

Paul Le Guen’den Galatasaray Açıklaması

Paul Le Guen, “Gençlerbriliği’nin ligde bulunduğu durum kimseyi yanıltmasın. Onlar gerçekten kontra atak futbolu çok iyi oynayan bir takım. Onun için çok dikkatli olmak zorundayız. Son haftalardaki kötü gidişimize artık bir son vermek ve ilk devrenin son maçında sahamızda Gençlerbirliği’ni devirmek istiyoruz. Bu tür sorunlarla başa çıkabileceğimize eminim.”

“Biz doğru yolda adımlarımızı atmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki kısa bir zaman sonra başarı kendiliğinden gelecektir. Gelişmekte olan ve genç bir ekibiz. iyi pozisyonlar yakaladığımız halde son haftalarda bunları değerlendiremedik. Sezon öncesine baktığımızda ligde iyi bir konumda olduğumuzu görmek çok güzel.”

“Tudor’un ayrılmasından sonra adım Galatasaray ile geçmeye başladı. Ancak ben burada çok mutluyum ve Bursaspor’da kalmaya devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com