Paul Le Guen’nden son dakika Galatasaray açıklaması

Süper Lig takımlarından Bursaspor'da teknik direktör Paul Le Guen'den Galatasaray haberlerine ilk tepki geldi.

21.12.2017 - 17:15
21.12.2017 - 17:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Bursaspor’da teknik direktör Paul Le Guen sonunda Galatasaray haberlerine büyük bir tepki geldi. Bursaspor teknik direktör Paul Le Guen ise son açıklamasında, “Ben hala Bursaspor’un hocasıyım. Neden hala böyle haberleri gündemde tutuyorlar anlamak çok güç. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İnsanlar artık bazı şeyleri bu kadar bulandırmasın. Ben burada kalmaya devam edeceğim.” dedi.

Fransız çalıştırıcı Paul Le Guen son olarak Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman öncesinde basın mensupları ile bir araya geldi. Paul Le Guen ilk yarının son maçına çok iyi hazırlandıklarını ve devreyi Gençlerbirliği galibiyeti ile taraftarları önünde kazanmak istediklerini söyledi.

Paul Le Guen’den Galatasaray Açıklaması

Paul Le Guen, “Gençlerbriliği’nin ligde bulunduğu durum kimseyi yanıltmasın. Onlar gerçekten kontra atak futbolu çok iyi oynayan bir takım. Onun için çok dikkatli olmak zorundayız. Son haftalardaki kötü gidişimize artık bir son vermek ve ilk devrenin son maçında sahamızda Gençlerbirliği’ni devirmek istiyoruz. Bu tür sorunlarla başa çıkabileceğimize eminim.”

“Biz doğru yolda adımlarımızı atmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki kısa bir zaman sonra başarı kendiliğinden gelecektir. Gelişmekte olan ve genç bir ekibiz. iyi pozisyonlar yakaladığımız halde son haftalarda bunları değerlendiremedik. Sezon öncesine baktığımızda ligde iyi bir konumda olduğumuzu görmek çok güzel.”

“Tudor’un ayrılmasından sonra adım Galatasaray ile geçmeye başladı. Ancak ben burada çok mutluyum ve Bursaspor’da kalmaya devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim