Özgüveni tavan yapan Yıldız Tilbe bikinili pozlarını takipçileriyle paylaşmaya doyamadı

Usta sanatçı Yıldız Tilbe son dönemlerde Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahipleri adına 105 kurban kesileceği haberleri ile gündeme gelirken bikinili paylaşımlarıyla da magazin basınının ilgi odağı olmaya devam ediyor.

31.07.2019 - 15:34
01.08.2019 - 11:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programında performansı ile çok beğenilen Yıldız Tilbe yaz aylarında konserlerine devam ederken bir yandan da tatil yapıyor. Tatilde çekilen bikinili fotoğraflarını 3.5 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Yıldız Tilbe, pozlarıyla da dikkat çekiyor. Yıldız Tilbe’nin sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili fotoğrafları takipçilerinin beğeni ve yorum yağmuruna neden oluyor.

Eski fotoğrafları da paylaşıldı

Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı bikinili paylaşımların ardından takipçilerine seslenerek eski bikinili fotoğraflarını istedi. Yıldız Tilbe’nin bu isteğini geri çevirmeyen takipçileri de eskiden çekilen fotoğrafları paylaşmaya başladı. Sesi ile kendine hayran bırakan ve milyonlarca hayranı olan Yıldız Tilbe, aynı zamanda özgüveni ve cesur paylaşımlarıyla da takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

İhtiyaç sahipleri için kurban kesecek

Yıldız Tilbe hakkında son günlerde başka haberlerde gününe geliyor. Yardımseverliği ile tanınan ve milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran Usta sanatçı Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahipleri için 105 kurban kesecek. Yıldız Tilbe’nin bu davranışı takipçilerinden tam not aldı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim