Özcan Deniz’in Boşanma Davası Açtığı Eşi Feyza Aktan Her Ay İçin 1 Milyon İstiyor

İstanbullu Gelin dizisindeki performansı ile adından çok söz ettiren Özcan Deniz oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile boşanma aşamasına geldi. Boşanma iddiaları gündeme gelirken Feyza Aktan sosyal medya hesabından bu iddiaları yalanlayan bir paylaşım yaptı. Ancak 2. sayfa magazin programı boşanma davası ile ilgili alınan yayın yasağı kararını paylaştı. Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki […]

22.06.2019 - 14:56
22.06.2019 - 14:56
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbullu Gelin dizisindeki performansı ile adından çok söz ettiren Özcan Deniz oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile boşanma aşamasına geldi. Boşanma iddiaları gündeme gelirken Feyza Aktan sosyal medya hesabından bu iddiaları yalanlayan bir paylaşım yaptı. Ancak 2. sayfa magazin programı boşanma davası ile ilgili alınan yayın yasağı kararını paylaştı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki boşanma davası gündemde sıcaklığını korurken nafaka iddiaları herkesi şaşkına çevirdi. 15 ay evli kalan çiftten Feyza Aktan’ın oğlunu Özcan Deniz’e göstermediği de iddialar arasında yer aldı. Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Babalar Günü için hesabından bir paylaşım yapmış böyle bir imada bulunmuştu.

Her Ay İçin 1 Milyon İstiyor

İddiaya göre Özcan Deniz, eşinin henüz 1 yaşında olan oğlu Kuzey için annelik görevini yerine getirmediğini söyleyerek boşanma davası açtı ve aynı zamanda çocuğun velayetini istedi. Bunun karşılığında Feyza Aktan 15 ay evli kaldığı Özcan Deniz’den 15 milyon lira tazminat istedi. Özcan Deniz’in ise 25 bin lira aylık nafaka ödemeyi kabul ettiği ve aynı zamanda çocuğunun her şeyi ile de her zaman ilgileneceğini söylediği öğrenildi. Kuzey’in velayetini her iki tarafta isterken boşanma davasının çekişmeli olarak devam ettiği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim