Özcan Deniz 15 Aylık Eşi Feyza Aktan’dan Bugün Tek Celsede Boşandı

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin boşanacakları iddiaları geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, bu konuda sessiz kalırken Feyza Aktan ise sosyal medya hesabından iddiaları yalanlayan bir paylaşım yapmıştı.

26.06.2019 - 20:00
27.06.2019 - 13:07
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bir süredir boşanacakları iddiaları gündemde olan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti bugün tek celsede boşandı. Çiftin arasında problem olduğunu ve boşanacakları uzun süreden beri konuşuluyordu. Özcan Deniz’in sosyal medya hesabından babalar gününde yaptığı bir paylaşım ve gündeme gelen boşanma iddialarını Feyza Aktan paylaştığı fotoğrafla yalanlamıştı. Boşanma iddialarının ardından Feyza Aktan’ın Özcan Deniz’den yüklü miktarda tazminat istediği ve nafaka bağlanmasını talep ettiği gündeme gelmişti.

Anlaşmalı Olarak Boşandılar

Nisan ayında çocukları dünyaya gelen çift bugün tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın görüldüğü Çağlayan Adliyesine gelen çift sadece 15 dakika süren mahkeme sonunda boşandı. Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın çocukları Kuzey için ortak velayet kararı verildiği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim