Özbekistan uyruklu ailede psikolojik cinayet

Özbekistan uyruklu Ulugbek Zakirov'un psikolojik sorunlar yaşadığı belirlenen oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi.

19.12.2017 - 17:41
19.12.2017 - 17:41
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Sarıyer’de dehşet dolu anlar yaşandı. Özbekistan uyruklu Ulugbek Zakirov’un psikolojik sorunlar yaşadığı belirlenen oğlu tarafından bıçaklandığı belirtildi. Eşini yerde kanlar içerisinde bulan annenin çığlıkları yürek dağladı.

Özbekistan uyruklu Ulugbek Zakirov isimli kadın Sariyer’dekie evinde psikolojik sorunlar yaşadığı oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Cesedin başında çaresizce bekleyen ve onu öldürdüğü iddia edilen Bakhrom Shadiev ise daha sonrasında polis tarafından gözaltına alındı. Sarıyer’de 3 katlı bir binanın giriş katında sabah saatlerinde yaşanan olayda annesi ve babası ile bir hafta önce bir eve taşınan oğlu arasında ufak bir tartışma yaşanmıştı. 32 yaşındaki Özbekistan uyruklu Bakhrom Shadiev saat saatleri civarında babası ile tartıştıktan sonra onu sırtından bıçaklayarak kaçtı.

Annenin Dramı

Shadiev’in annesi, gelen sesler üzerine odadan çıkmak isteyince korkunç manzara ile karşılaştı. Kocasını kanlar içerisinde yerde bulan anne bir anda çığlığı bastı. Komşuların ihbarı ile olay yerine polis ve ambulans ekipleri ilk müdahaleleri gerçekleştirdiler. Polis ise cinayeti işlediği iddia edilen 32 yaşındaki Bakhrom Shadiev’i kilitli olan odaya girerek gözaltına alarak emniyete götürdüler. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde ise babanın ölmüş olduğu belirlendi. Olay yerinde yapılan ilk incelemenin ardından polis soruşturma başlatırken annenin dramı ise herkesin içini burktu.

Mahalle sakinlerinden bir vatandaş ise duydukları seslere geldiklerini söyleyerek çocuğun daha önceden de sık sık babası ile tartıştığını ve psikolojik sorunları olduğunu iletmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim