Ozan Kabak Bayern’e Neden Gitmediğini Alman Basınına Anlattı

Genç futbolcu Ozan Kabak, Stuttgart’an 15 milyon Euro karşılığında Schalke 04’e transfer oldu. Çok sayıda transfer teklifi alan Ozan, neden Schalke’yi seçtiğini Alman basınına verdiği röportajda anlattı.

02.07.2019 - 20:27
03.07.2019 - 11:32
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Stuttgart takımından 15 milyon Euro transfer bedeli ile Schalke 04’e transfer olan genç futbolcu Ozan Kabak, transfer sürecinde neden Schalke’yi tercih ettiğini Alman basınına verdiği röportajda anlattı. Henüz çok genç olduğunu ve oynamaya ihtiyacı olduğunu belirten Ozan Kabak, Almanya şampiyonu Bayern Münih’e gitmesi durumunda çok fazla forma şansı bulamayacağını düşündüğünü ve bu nedenle Schalke’yi tercih ettiğini söyledi. Birçok büyük takımdan transfer teklifi aldığını ve görüşme yaptığını belirten Ozan kabak, Schalke’nin her yıl Şampiyonlar Ligi’ne gidecek kadar büyük bir takım olduğunu ifade etti.

4 Numaralı Formayı Giyecek

Genç futbolcu basın mensuplarının neden 4 numaralı formayı tercih ettiğini sorması üzerine dünyanın en iyi defans oyuncularının 4 numarayı giydiğini ve kendisinin de bunu yaşamak istediğini söyleyerek yanıt verdi. 4 numaralı formayı genç takımlarda da çok sevdiğini belirten Ozan, oynadığı takımlarda her zaman 4 numaralı formayı giymek istediğini ifade etti. Galatasaray’da oynadığı sırada Ozan Kabak, 43 numaralı formayı giyiyordu. Ozan Kabak aynı zamanda yeni takımı ile çıktığı ilk antrenmanında bir Galatasaray taraftarının kendisini desteklemesi ile ilgili de konuştu. Türk vatandaşlarının biraz çılgın olduğunu söyleyen 19 yaşındaki milli futbolcu bu konuda kendisine önceden uyardığını dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim