Öz yeğeni ile uygunsuz görüntülerinin ardından yasak aşk iddiaları ile gündeme gelen Murat Başoğlu’ndan açıklama

Ünlü sunucu Murat Başoğlu 2 yıl önce öz yeğeni ile uygunsuz şekilde yakalanmış ve uzun süre magazin basınının gündeminde kalmıştı. Murat Başoğlu'nun bu defa da ünlü futbolcu Ali Turan'ın eski eşi Rana Altuntaş ile görüntüleri basına sızdı.

19.07.2019 - 20:05
21.07.2019 - 11:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Murat Başoğlu 2 yıl önce Bodrum’da bir teknede öz yeğeni ile uygunsuz yakalanmış ve bu görüntüler magazin gündeminde aylarca konuşulmuştu. Ünlü Sunucunun eşi Hande Bermek boşanma davası açmış ve Murat Başoğlu’ndan rekor bir tazminat almıştı. Uzun zamandan beri sessizliğini koruyan ve magazinden uzak kalan Murat Başoğlu’nun yeni bir ilişkiye yelken açtığı gündeme geldi. Ancak bu ilişki ile birlikte yeni bir skandal daha gün yüzüne çıktı. Murat Başoğlu’nun ünlü futbolcu Ali Turan’ın boşandığı eşi Rana Altuntaş ile çekilen fotoğrafları basına sızdı. Buraya kadar her şeyi normal gibi görünen olayın içerisindeki skandal ise Murat Başoğlu ve Altuntaş’ın boşanmadan önce ilişki yaşamaya başladığı iddiası oldu.

Aramızda bir ilişki yok

Sabah gazetesinde gündeme gelen iddiaya göre ünlü sunucu Murat Başoğlu, öz yeğeni ile uygunsuz şekilde yakalandıktan sonra bir süre gündemden uzak kalmış ve daha sonrasında da yeni bir ilişkiye adım atmıştı. Ancak Murat Başoğlu’nun yeni ilişkisinin de yasak aşk olduğu iddia edildi. İddiaya göre Murat Başoğlu ve Rana Altuntaş arasındaki birliktelik henüz Altuntaş futbolcu Turan ile evliyken başladı. Magazin gündemini çalkalayan bu iddianın ardından ünlü sunucu Murat Başoğlu ilk kez açıklama yaptı. Rana Altuntaş ile sadece iş arkadaşı olduğunu söyleyen Murat Başoğlu, daha önce basına bu tür haberlerin yansıdığını ancak gerçeklik payı olmadığını dile getirdi. Şu anda hayatında kimse olmadığını söyleyen Murat Başoğlu, Rana Hanım ile iş ortaklığı yaptığı için birlikte fotoğraflarının çekilmesinin son derece normal olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim