Öz anne sevgilisiyle bir olup 7 yaşındaki oğlunun elini matkapla deldi ölmesi için Van gölüne attı

Van'dan bu sabah saatlerinde gelen çocuğa işkence haberi herkesin kanını dondurdu. Babasıyla birlikte Samsun'da yaşayan küçük çocuğu kaçıran annenin, sevgilisi ile bir olup yaptıkları ile herkesin tüylerini diken diken etti.

07.08.2019 - 10:47
07.08.2019 - 11:29
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Küçük çocuğun elinin matkapla delindiği öne sürülürken vücudu ise ısırıklarla tahrip edildi. Aynı zamanda anne ve birlikte yaşadığı kişiye çocuğu Van Gölü’ne attı. Samsun’un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi’nde esnaflık yapan 40 yaşındaki Emrah Asan, yaklaşık 5 yıl önce eşi Ayla K.’dan boşandı. Van’da bir ilkokulda öğretmen olarak çalışan Ayla K.,  iddiaya göre yaklaşık bir ay önce 7 yaşındaki çocukları Ömer Yusuf Asan’ı babasının yanından alarak kendi annesi ile birlikte Van’a kaçırdı.

Çocuğa işkence yaptılar

İddiaya göre küçük Ömer, annesinin yanına gittikten birkaç gün sonra sonra babasının yanına gitmek isteyince annesi ve sevgilisi tarafından işkenceye maruz kaldı. Annesi ve birlikte yaşadığı şahıs küçük çocuğun elini matkapla delerken küçük çocuk daha sonra uykusundan uyandırılıp vücudunun büyük çoğunluğu ısırıklarla tahrip edildi.

Ölmesi için Van Gölü’ne attılar

Anne ve birlikte yaşadığı adam son nokta olarak küçük çocuğu ölmesi için Van Gölü’ne attı. 7 yaşındaki çocuğun yüzme bilmesi sayesinde hayatta kaldığı iddia edildi. Başka bir aile ise çocuğun durumunu fark ederek yanına gidip babasının numarasını istedi. Yaşananları öğrenen baba Emrah Asan hemen Van’a giderek çocuğunu annesinin yanından aldı. Baba çocuğunun annesi ve yanında yaşadığı şahısatan şikayetçi olarak çocuğuna işkence yapan kişilerin en ağır cezayı almalarını istedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim