1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar Hangileridir?
Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar Hangileridir?

Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar Hangileridir?

Türkiye'nin büyük oto yıkama firmaları bazı kentlere bayilikler veriyor. Bayilik veren oto yıkama firmaları hangileri?

A+A-

Araç sahiplerinin sürekli artmasına paralel olarak artan hizmet ihtiyaçlarına en iyi örneklerden biride oto yıkama hizmetleridir. Doksanlı yıllarda yaygınlaşmaya başlayan oto yıkama iş yerleri, zaman içerisinde artan ihtiyaca göre hem belirli standartlar sunması gereken ve hem de çeşitli yasalar tarafından kontrol edilen iş yerlerine dönüşerek, büyük bir sektör haline geldi. Önceleri sadece uygun bir yer bulmak, gerekli ekipmana sahip olmakla herhangi işlek bir noktada oto yıkama işi yapılabiliyordu. Artık Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar tarafından sağlanan bayilikler aracılığıyla sektörde rekabet şansı daha yüksek oluyor.

Oto Yıkama Bayiliğine Neden İhtiyaç Var?

Günümüzde oto yıkama sektörü içerisinde markalaşmış ve tüm bayilerinde aynı hizmet standartlarını sağlayan firmalar mevcut. Zaman içerisinde araç sahiplerinin güvendiği markalar haline dönüşen bu firmalar, franchaise sistemine bağlı şekilde bayilikler vererek, yeni açılan bir işletmenin avantajlı olarak ticaret dünyasına atılmasını sağlıyor. Genel olarak bu şekilde alınan bir Franchaise sayesinde, yer seçimi firmayla birlikte yapılıyor ve bu sayede iş yerinizi açtığınız yere yakın başka bir oto yıkamacı olmasının önüne geçiliyor. Buna paralel olarak sizin işletmenize yakın başka bir bayilik verilmeyerek bölge koruması sağlanıyor. Pazarlama konusunda çeşitli destekler sunularak, işletmenin kar etmesine katkıda bulunuluyor. Benzer şekilde Markanın reklamları sayesinde reklam desteği sunulmuş oluyor. Genel olarak her firmanın eğitim desteği sağladığı biliniyor ancak bazı firmalar personel desteği de sağlıyor. Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar veren firmaların seçimi sırasında sundukları avantajların iyi incelenmesi gerekli. Yapılan yatırıma karşılık olarak verilen destekler ve sunulan avantajlar önem kazanıyor.

Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Rekabetin yüksek olduğu bir sektör olan oto yıkama konusunda, bütünlüklü ve kaliteli hizmet sunumu elbette diğer işletmelere göre avantaj sağlıyor. Sunulan hizmetin ekonomik olması, kaliteli hizmet sağlanması, kolay ulaşılabilir olması, personel tarafından sunulan hizmetin nitelikli olması, reklamasyon ve görsellik konusunda fark oluşturması gibi birçok detay yüksek rekabet içerisinde ayırıcı öneme sahip. Bu koşulların sağlanabilmesinde bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekte çeşitli markalar, sahip oldukları bilgi birikimi ve deneyimlerini, marka değerleriyle birleştirerek, yeni iş kurmak isteyen kişilere bayilikler aracılığıyla sunuyor. Aşağıda listelediğimiz Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar, en çok tanınan markalar arasından seçilmiştir.

WEMAX Oto bakım Ürünleri Bayilik

Wemax markasıyla oto yıkama sektörü içerisinde yeni konseptler kazandıran firma, Wemax Gold Yıkama Merkezleri ile üst düzey görsellik ve kaliteli hizmet sunumu sağlıyor. Yanı sıra çeşitli geliştirilmiş temizlik malzemeleri ile araçların daha nitelikli şekilde temizlenmelerini sağlıyor. Firma aynı zamanda 5000 TL den başlayan fiyatlarla ve yanı sıra isim hakkı talep etmeden bayilikler veriyor. Seçeceğiniz bayilik türü ve detaylarla ilgili firmaya başvurmanız gerekiyor. 1-2 Ay arasında yatırım geri dönüşü sağlayacağı garantisi veren firmaya wemax.com.tr web platformu aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sonax Türkiye Bayilik

SONAX Avrupa’ da hizmet veren ve otomobil ile ilgili pek çok sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş. Ülkemizle birlikte Kuzey Irak, Kuzey Kıbrıs ve Türk Cumhuriyetleri Distrübütörlüğünü alan Auton Otomotiv San ve Tic A.Ş. Markanın bayiliklerini Franchaise yöntemiyle veriyor. Çok geniş bir destek programı sağlayan firmanın Franchise koşullarını ancak firmaya ulaşarak öğrenebiliyorsunuz. Bayilikle ilgili detaylı bilgilere sonax.com.tr aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

GLOBOWAX Bayilik

Globowax dry car care markasıyla otomobil sahipleri tarafından yoğun talep gören firma, yeni pazarlama stratejileri ve sektörel yeniliklerle ilgili iddialı çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda isim hakkı ve kazançtan kar talep etmeyen bir anlayışla bayilikler veren firmanın, bayilik koşulları için resmi web sitesi olan drycarcare.com’ a başvurabilirsiniz. Sektörel rekabetin dozunu yükselten hizmet sunumlarıyla otomobil sahipleri tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan Globowax’ ın bayilik koşulları ve çeşitleri ile ilgili geniş bilgiyi firmaya ulaşarak alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.