Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Film Konusu ve Oyuncuları

Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Film Konusu ve Oyuncuları

Neredeyse sevmeyeni olmayan Marvel karakteri Örümcek Adam, son filmi olan Evden Uzakta ile sinema salonlarına konuk oluyor. Son filmde epey değişiklikler var, gelin beraber inceleyelim.
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
1 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 00,00
Loading...
Yorum Yap

Örümcek Adam hayranları oldukça şanslı zira çok kısa aralıklar ile filmin yeni serilerine kavuşabiliyorlar. Yeni Örümcek Adam serisinin, ikinci filmi olarak karşımıza çıkacak Örümcek Adam Evden Uzakta filmi, şimdiden merak uyandırmayı başardı.

Örümcek Adam Son Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Serinin ‘Evden Uzakta‘ bölümü 5 Temmuz‘da dünya genelinde vizyona giriş yapacak. Türkiye’de de oldukça sevilen karakterin, sağlam bir gişe hasılatı yapacağından hiç şüphemiz yok. Peki yeni filmde ne gibi değişiklikler bizi bekliyor? Gelin hep beraber serinin son filmini inceleyelim.

Örümcek Adam Evden Uzakta Konusu

Filmin yayınlanmasına henüz 6 ay var, o neden konusu hakkında çok ciddi detaylara vakıf olmak söz konusu değil. Yine de yayınlanan fragmanlardan bir takım çıkarımlar yapmak mümkün zira filmin yönetmeni Jon Watts‘ın, fragmanlara bazı şifreler saklayacağı tüm sinema otoriteleri tarafından biliniyor.

Fragmanlarda görünen araç plakalarından 3 tanesi, tesadüf olamayacak kadar dikkat çekici. Bu plakalarda ünlü yönetmen, 3 farklı kötü karaktere atıfta bulunuyor. Buradan yola çıkarak Örümcek Adam’ın, 3 farklı kötü karakter ile mücadele edeceğiniz söyleyebilir. Bunlar daha önceki serilerden de bildiğimiz Kum Adam, Molten Man ve Hydro Man olacak gibi.

Örümcek Adam bu son filmde her zaman ki gibi New York’ta değil başka bir şehirde hayatını sürdürüyor. Bu şehrin İngiltere’de olma ihtimali ise çok yüksek, şehir olarak ise Londra şu anda öne çıkıyor. Karakterin neden Londra’ya gittiğini ise henüz bilmiyoruz, bunun sır olarak kalıp sonraki Marvel serisi olan Avengers 4‘te açıklanacağı konuşuluyor.

Filmde Peter Parker, süper kahramanlığın yanında normal insan olmaya da çalışacak. Bu doğrultuda okula tekrar dönen Peter’in okul hayatını da izleme fırsatı bulacağız.

Örümcek Adam Yeni Kıyafeti

Örümcek Adam’ın bu son filminde yeni bir süper kahraman kostümü görüyoruz. Resmi sayfadan yayınlanan görsellerde, yeni kıyafet tanıtıldı. Hemen yukarıdaki görselimizden, siz de süper kahramanımızın yeni kostümüne göz atabilirsiniz. Örümcek Adam’ın yeni kıyafeti sizce nasıl? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi Oyuncuları

Baş karakterimizi Tom Holland oynuyor. Holland bu role hiç yabancı değil zira Captain Amerika: Infinity War filminde yani tüm süper kahramanların toplandığı yapımda, Holland yine örümcek adamı oynamıştı.

Peter’in teyzesini yine tecrübeli oyuncu Marisa Tomei canlandırıyor. Peter’in en iyi arkadaşı Ned’e Jacob Batalon hayat veriyor.

Filmin yayınlanan resmi fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Marvel yapımı Örümcek Adam’ın bu son filmi hakkındaki yorumlarınızı ise merakla bekliyoruz.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"