Magazin

Ortalığı Karıştıracak İddia! Selin Ciğerci Son Paylaşımıyla Dilan Polat’ı mı Hedef Aldı?

Selin Ciğerci, Türkiye’nin en çok takip edilen fenomenlerinden birisi. Kendi kozmetik ürünleri bulunan fenomen, sosyal medyada yaklaşık 4 milyon takipçiye sahip. Son zamanlarda yazdığı yorumlarla ağımıza takılan Ciğerci, bu sefer yaptığı bir paylaşımla gündemimize geldi.

Ciğerci’nin paylaşımının Dilan Polat hakkında olduğu iddiaları ise ortalığı karıştırdı!

Selin Ciğerci, hem özel hayatıyla hem yaptığı işlerle fenomen dünyasının önde gelen isimlerinden.

Sosyal medya fenomeni olarak tanıdığımız Ciğerci, kozmetik markasıyla iş dünyasına da adımını attı. Markasını her geçen gün büyüten isim, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Son günlerde tatil pozlarıyla sosyal medyayı sallayan isim bir yandan da işlerini ilerletmeyi ihmal etmiyor.

Ayrıca son zamanlarda sık sık yaptığı yorumlarla da gündemimize geliyor. Dilerseniz bunlardan bir tanesini hatırlayalım;👇🏻

Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde Selin Beauty’nin billboard’lardaki reklamını paylaşmış, ancak Billboard kelimesini yanlış yazmıştı.

Tabii sosyal medya takipçileri bu ayrıntıyı kaçırır mı? Hemen ‘cahil’ sıfatını yapıştırmışlardı. Selin Ciğerci ise ‘yazamıyorum ama çıkabiliyorum oralara’ diyerek kapak gibi bir cevap vermişti takipçisine.

Öte yandan evlatlık edindiğini söyleyen Selin Ciğerci, son olarak annelik paylaşımıyla herkesi şaşırtmıştı.

Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra, evlat edindiklerini duyurmuşlardı. Gökhan Çıra’dan sık sık çocuğuyla paylaşım gelirken Ciğerci’den gelen ilk paylaşım ise görenleri şaşırtmıştı.

Gördüğünüz gibi gündemden bir an bile eksik olmayan Selin Ciğerci, son paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı.

Ciğerci, Instagram hesabından paylaştığı bir videoda ‘Ben önce kendi yatırımlarımı yaptım, ondan sonra Hermes çantamı aldım.’ diyerek finansal durumunu anlattı. 

‘Önce yatırım yaptım. Benim babam ticaretten anlıyor, bana akıl veriyor. Önce o, sonra bu.’ diyen Ciğerci, akıllara ise tek bir kişiyi getirdi.

“Babamdan görmüş olduğum için, görgüsüzlüğüm de yok” diyen Selin Ciğerci, akıllarda soru işareti bıraktı.

‘Ben normal bir arabayla da gezebilirim. Niye? Doymuşum, görmüşüm.’ ifadelerini kullanan Selin Ciğerci, paylaşımında ise hiçbir isim geçirmedi. 

Magazin sayfalarının Dilan Polat’ı işaret etmesi üzerine birçok kişi ‘onların arası iyi, Dilan Polat’a değil’ diyerek tepki gösterdi. 

Öte yandan Dilan Polat’ın sık sık ‘sonradan görme olmadığını’ belirten paylaşımları olduğunu da hatırlatalım.

Yakında çıkar kokusu diyor, yorumu size bırakıyoruz…

Kaynak: https://onedio.com/haber/ortaligi-karistiracak-iddia-selin-cigerci-son-paylasimiyla-dilan-polat-i-mi-hedef-aldi-1169749

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu