Şampiyonlar Ligi Gibi Film! Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı Hakkında Bilinmesi Gereken 6 Detay

NAVİGASYON1- Şampiyonlar Ligi Gibi Oyuncu Kadrosu2- Haziran Ayında Çekilmeye Başladı3- Güney Koreli Ekip Geldi4- Jean Paul Seresin Filmin Görüntü Yönetmeni Oldu5- 4 Ocak’ta Gösterime Girecekti Ancak…6- Kaçırmadan İzleyin Organize İşler filmi, ilk vizyona girdiği dönemlerde harika bir gişe elde etmiş ve sinemaseverler için en iyi yerli komedi filmleri arasında yerini almıştı. Organize İşler filminin yönetmen […]

02.02.2019 - 21:04
02.02.2019 - 21:04
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Organize İşler filmi, ilk vizyona girdiği dönemlerde harika bir gişe elde etmiş ve sinemaseverler için en iyi yerli komedi filmleri arasında yerini almıştı. Organize İşler filminin yönetmen koltuğunda oturan Yılmaz Erdoğan, aynı zamanda senaristliğini da yapmış ve filmin başkarakteri Asım Noyan’a Hayat vermişti. Organize İşler 2 milyon 618 bin 44 kişi tarafından izlenerek 17 milyon liralık gişe hasılatı yapmayı başardı.

Bir süredir 23 Aralık 2005 tarihinde giren vizyona giren muhteşem filmin devamı olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi izleyenler tarafından bekleniyordu. Vizyon tarihi Patlamış mısır tartışmaları nedeniyle bir süre ertelenen Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Nihayet geçtiğimiz Cuma günü vizyona girdi ve izleyici ile buluştu. O halde Nil Karaibrahimgil’in Organize İşler şarkısıyla da hafızalara kazanan devam filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı hakkında bilmemiz gerekenleri bizde sizler için listeleyelim.

1- Şampiyonlar Ligi Gibi Oyuncu Kadrosu

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Yılmaz Erdoğan’ın 3 yıl süren çalışmaları sonuç vermiş ve ortaya şahane bir kadro çıkmış. Öyle ki kadroda dev isimler bulunuyor. İşte filmin kadrosu;

  • Yılmaz Erdoğan
  • Kıvanç Tatlıtuğ
  • Ezgi Mola
  • Bensu Soral
  • Ata Demirer
  • Rıza Kocaoğlu
  • Demet Evgar
  • Güven Kıraç

Herkesin sevdiği ve izlediği bu ünlü isimler bir araya gelince ortaya mükemmel bir iş çıkmaması mümkün mü? Zaten film sırf oyuncu kadrosu ile bile şimdiden en iyi filmler arasına girmeye aday.

2- Haziran Ayında Çekilmeye Başladı

Filmin çekilmeye başlandığının müjdesini yine filmi yazan ve yöneten Yılmaz Erdoğan Instagram hesabından verdi. Film, Unkapanı, Galata, Üsküdar, Moda gibi İstanbul’un buram buram tarih kokan yerlerinde çekildi.

3- Güney Koreli Ekip Geldi

Yılmaz Erdoğan, ilk filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğuna oturdu. Ancak, filmin aksiyon sahnelerini çekmek için Güney Koreli bir ekipten yardım alındı.

4- Jean Paul Seresin Filmin Görüntü Yönetmeni Oldu

Türkiye’de daha önce görüntü yönetmenliği yapmış İngiliz sinemacı Jean Paul Seresin, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin de görüntü yönetmenliğini üstlendi. Daha önce de Ayla, Görümce, Arif v 216 ve Deliha 2 gibi filmlerde çalışmıştı.

5- 4 Ocak’ta Gösterime Girecekti Ancak…

Instagram hesabından 14 Ağustos tarihinde açıklama yapan Yılmaz Erdoğan, filmin kamera arkası görüntülerinin de yer aldığı bir video paylaşmış ve 4 Ocak’ta sinemalarda olacaklarını söylemişti. Ancak sinema yayıncıları ile yaşanan “patlamış mısır” krizi nedeniyle Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin vizyon tarihi ertelendi. Film 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girdi.

6- Kaçırmadan İzleyin

Hem konusu, hem sahneleri hem de oyuncu kadrosu ile şimdiden komedi filmleri kategorisinde liste başı olmaya aday olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini dün vizyona girdi. Muhteşem oyuncuları, harika aksiyon sahneleri ile hem heyecanlandırmaya hem de güldürmeye aday olan filmi, kaçırmadan izleyin.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim