Dizi Fragmanları

Ömer 23. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Ömer Dizisi Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin sevilen dizilerinden Ömer, dün akşam 23. bölümüyle ekranlara geldi. Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay’ın başrollerini paylaştığı dizi, ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkıyor. OGM Pictures imzalı Ömer’in yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Ömer 23. bölümde; Gamze, Ömer’in hiç beklemediği bir anda karşısına çıkar.

Yaşadıklarını bir türlü sindiremeyen Ömer, yaşadığı tüm acıların sorumlusu olarak Gamze’yi görür ve boşanmak istediğini söyler. Ömer’in bu tavrı Gamze’yi resmen şoke eder.

Bunca süredir ne yaşadığını sormak yerine boşanmak istemesi onun kalbini kırar.

Ömer ise kendini tekrar Vicdan’ın yanında bulur. Hem Tahir, hem de Gamze ile karşı karşıya geleceği yeni bir tartışmanın ilk ateşini verdiğinin farkında bile değildir.

Nisa ise yanında çalıştığı ailenin sorunlarıyla boğuşmaktadır.

Evin hanımı Hülya, Nisa’ya her geçen gün daha da bağımlı hale gelir. Nisa ise Hülya’nın istekleri karşısında ne yapacağını bilemez.

Emine’nin içinde bulunduğu hayattan bir an önce kurtulmasını isteyen Yaman ise, daha hızlı para kazanabilmek adına Emine’yi korkutan bazı yollara başvurur.

Gamze’nin dönüşü üzerine daha da kötü bir hale gelen Ömer, babasının dikkatini çeker. Reşat, oğlu için son derece endişelenmeye başlar. Aynı zamanda Gamze’nin borç konusundaki yardımını kesin bir dille reddeder.

Gamze başından geçen her şeyi Ömer’e anlatır.

Fakat Ömer’in aralarına ördüğü duvarlar bununla yıkılmaz. Sorunlarından yine alkole sığınarak kaçan Ömer’in artık kendine gelmesi gerekmektedir. Gamze’nin ise ona son bir sürprizi olacaktır.

Ömer bir önceki bölümde neler olmuştu?

Gamze ve Tuna’nın Haluk tarafından Amerika’ya götürülmesine mani olamayan Ömer, yaşamla tüm bağını yitirmenin kıyısına gelir. Gittiği günden beri Gamze’den bir haber alamamak yaşadığı ızdırabı daha da büyütmektedir. Ömer’in içine düştüğü bu durumdan büyük endişe duyan Reşat bir taraftan da Nezahat’in hastane masraflarının yarattığı yüklü borçların altında ezilmektedir.

Yeni bir sayfa açarak varlıklı bir ailenin evinde işe başlayan Nisa ve Hakan, kendilerini yanında çalıştıklarını bu ailenin bitmez tükenmez sorunları içinde bulurlar. Zor koşullarda ilişkilerini sürdürmeye çalışan Emine ve Yaman ise birbirlerine kavuşmak için çareler bulma arayışındadır.

Mahalleye kızıyla birlikte yeni taşınan Vicdan, herkesin hayatındaki dengeleri değiştirmeye başlar. Geçmişten bir anda çıkıp gelen bu misafir, Tahir ve Ömer’in karşı karşıya gelmesine sebep olur. Gamze’nin yokluğunda kendine karşı büyük bir öfke ve suçluluk hisseden Ömer teselliyi alkolde bulmaya çalışır, fakat bu sırrı herkesten saklaması hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer 22. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

ÖMER YENİ SEZON SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/omer-23-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-omer-dizisi-yeni-bolum-tek-parca-full-izle-1173463

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu