Dizi Fragmanları

Ömer 20. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Ömer Dizisi Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV'nin en sevilen dizilerinden Ömer, dün akşam 20. bölümüyle ekranlara geldi.

Her bölümünde en az bir sahnenin bizi şaşkına çevirdiği Ömer dizisinin yeni bölümünde neler yaşandığı seyircisi tarafından son derece merak ediliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Ömer son bölümde; Ömer’in kapısına dayanarak Gamze’den oğlunu almaya çalışan Haluk herkesin ağzını açık bırakır.

Geçmişten gelen bu misafir görünümlü tehdit, Ömer’in ailesi tarafından geri savrulsa da Gamze, Haluk’un neler yapabileceğini bilmektedir.

Oğlu Tuna için endişelenmeye başlar. Haluk ise intikamını almak için yanıp tutuşmaktadır. Atacağı adım yalnızca Gamze’yi değil, tüm ailesini etkileyecektir.

Evini tek başına geçindirmeye çalışan ve her şeye yetişmeye çalışan Nisa, Hakan’ın iş yerine gelmesi ile büyük bir öfke patlaması yaşar. İkili kendilerini kavga ederken bulur.

Bu sırada Emine ve Yaman ilişkisi de Nisa’nın en büyük sorunlarından biri haline gelmiştir. Gamze ve Ömer yeterince sorunla boğuşmuyormuşçasına bir de Haluk’un ortaya çıkmasıyla tamamen köşeye sıkışmış hisseder.

Gamze, oğlu Tuna’ya evlendiğini açıklamak ister. Fakat Haluk’un aklında bambaşka planlar vardır. Tuna’yı annesine karşı öyle dolduracaktır ki, ikili birbirinden nasıl koptuğunu dahi anlamayacaktır.

Ömer Son Bölümde Neler Oldu?

Tutuklanma ihtimaliyle karşı karşıya kalan Ömer, evlendiklerini söyleyerek Gamze ve Tuna’yı babasına emanet eder. Her şeyin kötüye gittiği bir zamanda ortaya çıkan bu gerçek Reşat ve ailesi için şok etkisi yaratır. Ömer’in mahkeme sonucu herkes için bir dönüm noktası haline gelir.

Kocası yüzünden ardı arkası kesilmeyen sorunlarla boğuşan Nisa, kızının aşk yüzünden kendi yaptığı hataları yapmaması için ona baskı yapar. Ailelerinin karşı çıkmasına rağmen birbirinden ayrılamayan Yaman ve Emine’yi kötü bir sürpriz beklemektedir.

Ömer, Hakan’ın Gamze’yi tehdit ettiğini öğrenir fakat Hakan çoktan herkesin hayatını cehenneme döndürecek bir bombanın fitilini ateşlemiştir. Sözünü dinlemeyen kızını cezalandırmak isteyen Fatma, Gamze’yi hayattaki en değerli varlığından, Tuna’dan ayırmak için harekete geçer.

Ömer 20. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

ÖMER SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

 

 

Kaynak: https://onedio.com/haber/omer-20-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-omer-dizisi-son-bolum-tek-parca-full-izle-1152960

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu