Okay Köksal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tv8 ekranlarında 2 Şubat Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasının başlamasına az bir süre kala bu sene ki yarışmacılar birer birer açıklandı. Yarışmacıların açıklanmasıyla birlikte kim oldukları, nereli oldukları ve kaç yaşında oldukları ise merak konusu. Survivor 2019’un yarışmacılarından biri ise Okay Köksal. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir, nerelidir, ne iş yapar? Survivor 2019 […]

28.01.2019 - 22:25
29.01.2019 - 10:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Tv8 ekranlarında 2 Şubat Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasının başlamasına az bir süre kala bu sene ki yarışmacılar birer birer açıklandı. Yarışmacıların açıklanmasıyla birlikte kim oldukları, nereli oldukları ve kaç yaşında oldukları ise merak konusu. Survivor 2019’un yarışmacılarından biri ise Okay Köksal. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir, nerelidir, ne iş yapar?

Survivor 2019 Yarışmacısı Okay Köksal Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal 31 yaşında. Yarışmaya Artvin’den katılan Köksal ¨Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum¨ sloganı ile yarışmaya katılıyor. 7 yaşından beri güreş yapmakta olduğunu söyleyen Köksal, tek bir yenilgisi olduğunu onunda dünya ikinciliği olduğunu söylüyor.

Survivor 2019 tanıtım videosunda kendisini tanıtan Okay Köksal, inandığı her şeyi yaptığını ve Avrupa birincisi olduğunu söyledi. Bu sene Survivor hiç görmediği bir mücadeleye tanıklık edecek diyerek sözlerini sonlandırdı.

Okay Köksal Instagram Hesabı

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan konseptinde mücadele edecek isimlerden biri olan Okay Köksal instagram hesabı var mı sorusunun yanıtını sizler için bulduk. Genç ve başarılı yarışmacıyı instagram üzerinden takip etmek istiyorsanız hesabını ¨okaykoksall¨ araması ile bulabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim