Okay Köksal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin en çok çeken programlardan biri. Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan formatı ile bu sene karşımızda. Survivor 2019 kadrosunun açıklanmasıyla birlikte yarışmacılar merak konusu oldu. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir? İşte detaylar…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Tv8 ekranlarında 2 Şubat Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasının başlamasına az bir süre kala bu sene ki yarışmacılar birer birer açıklandı. Yarışmacıların açıklanmasıyla birlikte kim oldukları, nereli oldukları ve kaç yaşında oldukları ise merak konusu. Survivor 2019’un yarışmacılarından biri ise Okay Köksal. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir, nerelidir, ne iş yapar?

Survivor 2019 Yarışmacısı Okay Köksal Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal 31 yaşında. Yarışmaya Artvin’den katılan Köksal ¨Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum¨ sloganı ile yarışmaya katılıyor. 7 yaşından beri güreş yapmakta olduğunu söyleyen Köksal, tek bir yenilgisi olduğunu onunda dünya ikinciliği olduğunu söylüyor.

Survivor 2019 tanıtım videosunda kendisini tanıtan Okay Köksal, inandığı her şeyi yaptığını ve Avrupa birincisi olduğunu söyledi. Bu sene Survivor hiç görmediği bir mücadeleye tanıklık edecek diyerek sözlerini sonlandırdı.

Okay Köksal Instagram Hesabı

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan konseptinde mücadele edecek isimlerden biri olan Okay Köksal instagram hesabı var mı sorusunun yanıtını sizler için bulduk. Genç ve başarılı yarışmacıyı instagram üzerinden takip etmek istiyorsanız hesabını ¨okaykoksall¨ araması ile bulabilirsiniz.

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com