Magazin

Okan Kurt’a İşsiz Diyen Takipçisine Demet Akalın ve Eşinden Kapak Gibi Yanıt

Sosyal medyanın en sivri dilli ve dobra isimlerinden olan Demet Akalın bu kez de bir takipçisine verdiği yanıt ile gündem oldu. Eşi Okan Kurta hakkında bir takipçisinin yaptığı yoruma hem Kurt, hem de Demet Akalın fena yükseldi!

Demet Akalın sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerden.

İşlerinden duygularına, aile yaşamından özel hayatına kadar pek çok konuyu sosyal medya hesaplarına taşımaktan çekinmeyen Demet Akalın zaman zaman klavyenin azizliğine de uğramıyor değil.

Kızı Hira’nın babası okan kurt ile gayet mutlu bir hayatı var Demet Akalın’ın.

Üstelik hem Okan Kurt’a hem de kızına karşı da hayli korumacı! Daha öncesinde hadsiz yorum yapanlara nasıl hadlerini bildirdiğini defalarca görmüştük.

Bir takipçisi Okan Kurt hakkında “işsiz” yorumunda bulununca Demet Akalın da kendinden beklediğimiz üzere tırnaklarını çıkarttı!

Demet Akalın’ın story’sinde paylaştığı Okan Kurt’a ‘bu saatte bile evde’ diyerek işsizlik ithamında bulunan takipçi başına geleceklerden habersizdi.

Ve olaya ışık hızında Demet Akalın müdahil oldu!

‘Bakma milletin kocasına’ diyerek esprili bir dille takipçisine yüklenen Akalın’ın ardından yorumlara kim teşrif etti dersiniz?

Okan Kurt da kendisi hakkında yapılan bu yoruma sessiz kalmadı.

Yorum sahibine işleri güçleri olduğunu söyleyip onu ve varsa eşini işyerine davet eden Okan Kurt bir de uyarıda bulundu, ‘haset yapmak yok ama’.

Fakat bu yanıt takipçiye yetmemiş olacak ki Okan Kurt’un Dilan Polat’ın kocasından feyz alması gerektiğini söyleyerek ipin ucunu kaçırdı.

Fakat sonrasında ikiliden bu yorumlara yanıt dahi gelmedi.

Kısacası Demet Akalın yine bildiğimiz gibi!

Lafını sakınmamakta hiç sakınca görmeyen Akalın bu yorumuyla birlikte herkese bunu bir kez daha hatırlattı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/okan-kurt-a-issiz-diyen-takipcisine-demet-akalin-ve-esinden-kapak-gibi-yanit-1169741

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu