OHAL’in Kaldırılmasından Bu Yana TSK’dan 2138 Personel İhraç Edildi

Türk Silahlı kuvvetlerinden, OHAL'in kaldırılmasından bu yana Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın onayı ile 2138 personelin ihraç edildiği açıklandı. Ayrıca bu süreçte 176 emekli askerin rütbeleri geri alındı.

06.07.2019 - 11:33
06.07.2019 - 11:33
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Türk Silahlı Kuvvetleri yurtiçinde ve yurtdışında düzenlediği operasyonlarla terör örgütlerine darbe vurmaya devam ediyor. Aynı zamanda TSK içinde Fethullahçı terör örgütü ile mücadelede büyük bir kararlılıkla sürüyor.

2138 Personel İhraç Edildi

Türk Silahlı kuvvetlerinden OHAL uygulamasının kaldırılmasından bu yana uygulama sonuçları ve müşterek olarak bildirilen kıstaslar kullanılarak yapılan değerlendirme ve teklifler doğrultusunda Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın onayı ile 2138 personel ihraç edildi. Yine Türk Silahlı kuvvetlerinden emekli 176 askerin de rütbelerinin geri alındığı açıklandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim