Dizi Fragmanları

Oğlunun Nişanlısına 2 Milyon TL Değerinde Araba Hediye Ettiğini Gören Anne Sinirlerine Hakim Olamadı

Gelinim Mutfakta’nın dün yayınlanan bölümünde oğlunun nişanlısına 2 milyon 200 bin TL değerinde araba hediye ettiğini gören Hacer Hanım, duruma oldukça sert tepki gösterdi.

Nursel Engin’in sunumuyla ekrana gelen yarışmada kayınvalide Hacer Hanım ile gelini Aleyna arasında hediye gerilimi yaşandı.

Oğlunun, nişanlısına 2 milyon 200 TL değerinde araba aldığını öğrenen anne, yaşananları kabul edemedi.

Programa video gönderen Hacer Hanım’ın oğlu, “Bu araba Aleyna’nın düğün hediyesi” diyerek aldığı arabayı paylaştı.

Gelin Aleyna ise nişanlısının hediyesi karşısında ‘İstediğim arabaya kavuştum. Ben daha lüksünü istiyordum. Şaşırdığım için tepki veremiyorum çünkü beklemiyordum’ yorumunda bulundu.

“Ben gidince geri almasını bilirim”

Hacer Hanım, oğlunun kararına yönelik ise ‘Ben bir şey demiyorum, konuşmuyorum bile. Ben dondum kaldım. Artık dayanamıyorum, kendimi zor tutuyorum üzerime gelmeyin. Sözün bittiği yerdeyim. Parasını kimin ödeyeceğine de karışmıyorum. Bundan sonra da ne yaptıysam geri çekmeyi düşünüyorum. Benim olan her şeyi oğlumdan almayı düşünüyorum. Aile şirketimizde benim de söz hakkım var. Eşim bu konularda hep usulünce konuşmayı seven biridir ama bunu öğrendiğinde o da çok sinirlenecek. Alnının terinin olmadığı hazır malı versin bakalım. Ben gidince bunu geri almasını bilirim. Sen daha onun eşi değilsin. Evli olup soyadımı taşımıyorsun bile. 2 senedir hayatımızda olmana rağmen seni tanıyamıyorum bile. Bizim yıllarca biriktirdiklerimizi oğlumun böyle har vurup harman savurması yanlış. Benim bardağım taştı artık almıyor’  dedi.

“Beyaz araba sevmem”

Daha sonra programın ilerleyen dakikalarında Aleyna, ‘Ben arabayı kabul etmiyorum. Ben arabada beyaz sevmem ve ben cip istiyorum’  diyerek nişanlısının hediyesini beğenmediğini ifade etti.

Kaynak: https://onedio.com/haber/oglunun-nisanlisina-2-milyon-tl-degerinde-araba-hediye-ettigini-goren-anne-sinirlerine-hakim-olamadi-1184635

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu