Öcalan’ın Mektubuna HDP’li Pervin Buldan Meydan Okudu: Bir Değişiklik Olmayacak

HDP Eş Başkanı Pervin Buldan, 23 Haziran seçimleri için terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın yazdığı mektubu değerlendirdi. Buldan, 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimlerine yönelik HDP’nin herhangi bir strateji değiştirmeyeceğini söyledi. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı cezaevinden yazdığı 23 Haziran mektubu hakkında konuştu. Terörist başı Abdullah Öcalan’ın çağrısına […]

22.06.2019 - 11:12
22.06.2019 - 11:12
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

HDP Eş Başkanı Pervin Buldan, 23 Haziran seçimleri için terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın yazdığı mektubu değerlendirdi. Buldan, 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimlerine yönelik HDP’nin herhangi bir strateji değiştirmeyeceğini söyledi.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı cezaevinden yazdığı 23 Haziran mektubu hakkında konuştu. Terörist başı Abdullah Öcalan’ın çağrısına rağmen HDP’li Pervin Buldan, 23 Haziran seçimlerinde HDP’nin stratejisinde herhangi bir değişiklik olmadığını söyledi.

Öcalan Tarafsız Kalın Demişti

İmralı Cezaevi’nde tutuklu bulunan terörist başı Abdullah Öcalan, cezaevinden yazdığı mektubunda 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde HDP tarafsız olun çağrısı yapmıştı.

Twitter’den Yorumladı

HDP eş başkanı Pervin Buldan, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın 23 Haziran mesajını Twitter hesabından değerlendirdi. Buldan açıklamasında HDP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri konusunda stratejik ve taktik adamlarında bir değişiklik olmayacağını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim