OBM, Almanya’ya Türk işçi alım ilanı yayımladı! İlanda yer alan meslekler ve başvuru koşulları

Almanya'ya Türk İşçi alımı başvuru formu OBM tarafından adaylarının erişimine açıldı. Uzun süredir beklenen ilana dair OBM Türkiye adlı şirket, resmi internet sitesi üzerinden 6 meslek kadrosu için başvuru formunu kamuoyuna duyurdu. Başvurular ilanın yayımlandığı site üzerinden yapılabilecek.

06.08.2019 - 17:06
06.08.2019 - 17:12
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

OBM Türkiye kapsamında yayımlanan Türk işçi alım ilanının başvuru detaylarında 4 farklı alanda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Elektronik başvuru yöntemi ile yapılacak olan Türk işçi alım ilanlarında yer alan açık meslek grupları ise şu şekilde;

  • İşçi
  • Hemşire – Hasta Bakıcı
  • Mühendis
  • Kamyon ve Tır Şoförlüğü

OBM Şirketlerinden personel alım ilanına başvuru yapmayı planlayan adaylar için yapılan açıklama ve verilen detayların yanısıra bir uyarı mesajı da yayımlandı. İşte o mesaj;

”OBM Türkiye’ye başvuruda bulunanların dikkatine! Değerlendirilen başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için başvuru sahiplerinin belgelerinin Almanya’da geçerli olacak şekilde hazırlanması, toplanması, tercüme edilmesi, OBM Türkiye, OBM Almanya ve ilgilisine gönderilmek üzere, üçer suret hazırlanması ve belge asılları ile birlikte ilgilisine bir suret, OBM Türkiye’ye bir suret, OBM Almanya’ya bir suret olacak şekilde gönderilmesi konusunda BFBER AŞ işbirliğiyle Almanya’da akredite olan Antalya Tercüme AŞ tek yetkili şirkettir. Bilgilendirme (SMS – E-posta) mesajı gönderilecektir.”

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak?

OBM Türkiye firması Almanya’ya Türk işçi alımları konusunda yapmış olduğu açıklamada, başvuruların internet üzerinden form doldurulması ya da şirketten randevu alınarak şahsen yapılması şeklinde olacağını belirtti. Şirket, adaylardan kesinlikle başvuru ücreti istenmeyeceğinin de altını çizdi.

Söz konusu başvuru açıklaması

”Başvurularda asla ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir. Ofislerimizde sadece randevu ile görüşme kabul edilmektedir. Randevu talebi için; Görüşmek istediğiniz konuyu kısaca belirtiniz. Sizin ile iletişim kurabilmemiz için (ad ve soyadınızı, mail adresinizi, mobil telefon numaranızı yazarsanız) en kısa sürede insan kaynakları uzmanlarımız tarafından dönüş yapılacaktır.”

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim