Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

OBM, Almanya’ya Türk işçi alım ilanı yayımladı! İlanda yer alan meslekler ve başvuru koşulları

Son Güncelleme:
 OBM, Almanya’ya Türk işçi alım ilanı yayımladı! İlanda yer alan meslekler ve başvuru koşulları

OBM Türkiye kapsamında yayımlanan Türk işçi alım ilanının başvuru detaylarında 4 farklı alanda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Elektronik başvuru yöntemi ile yapılacak olan Türk işçi alım ilanlarında yer alan açık meslek grupları ise şu şekilde;

  •  İşçi
  • Hemşire – Hasta Bakıcı
  • Mühendis
  • Kamyon ve Tır Şoförlüğü

OBM Şirketlerinden personel alım ilanına başvuru yapmayı planlayan adaylar için yapılan açıklama ve verilen detayların yanısıra bir uyarı mesajı da yayımlandı. İşte o mesaj;

”OBM Türkiye’ye başvuruda bulunanların dikkatine! Değerlendirilen başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için başvuru sahiplerinin belgelerinin Almanya’da geçerli olacak şekilde hazırlanması, toplanması, tercüme edilmesi, OBM Türkiye, OBM Almanya ve ilgilisine gönderilmek üzere, üçer suret hazırlanması ve belge asılları ile birlikte ilgilisine bir suret, OBM Türkiye’ye bir suret, OBM Almanya’ya bir suret olacak şekilde gönderilmesi konusunda BFBER AŞ işbirliğiyle Almanya’da akredite olan Antalya Tercüme AŞ tek yetkili şirkettir. Bilgilendirme (SMS – E-posta) mesajı gönderilecektir.”

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak?

OBM Türkiye firması Almanya’ya Türk işçi alımları konusunda yapmış olduğu açıklamada, başvuruların internet üzerinden form doldurulması ya da şirketten randevu alınarak şahsen yapılması şeklinde olacağını belirtti. Şirket, adaylardan kesinlikle başvuru ücreti istenmeyeceğinin de altını çizdi.

Söz konusu başvuru açıklaması

”Başvurularda asla ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir. Ofislerimizde sadece randevu ile görüşme kabul edilmektedir. Randevu talebi için; Görüşmek istediğiniz konuyu kısaca belirtiniz. Sizin ile iletişim kurabilmemiz için (ad ve soyadınızı, mail adresinizi, mobil telefon numaranızı yazarsanız) en kısa sürede insan kaynakları uzmanlarımız tarafından dönüş yapılacaktır.”

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Tarım Bakanlığı 2 Bin 153 Sözleşmeli Personel Alacak
27 02 2020 - 16:17
Sağlık Bakanı açıkladı: 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alınacak
12 02 2020 - 10:50
YKS Ücretlerine %40 Zam!
6 02 2020 - 09:00
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı
4 02 2020 - 11:30
Noterde Para Çaldırma Devri Sona Erdi
3 02 2020 - 12:57
PTT 2020 Yılında 55 Bin Personel Alımı Yapacak Mı?
20 01 2020 - 12:46
Yorum Yap