Televizyon

Nusret bu sefer de Donald Trump’ın kızını ağırladı

Dünyanın her yerinden ünlüleri ağırlayan sosyete kasap Nusret, bu sefer de ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Tiffany Trump’ı ağırladı.

Nusret geçtiğimiz aylarda Yunanistan’ın meşhur tatil yeri olan Mikonos’a yeni şubesini açtı. Bu sayede bu bölgede en çok rağbet gören Steakhouse oldu. Adaya her gelen ziyaretçi için ilgi odağı olan Nusret’in yeni Steakhouse’u bu sefer Donald Trump’un kızı Tiffany Trump’ın da ilgisini çekti.

Donald Trump’ın ikinci eşi Marla Maples’tan olan 25 yaşındaki Tiffany Trump için Steakhouse çevresinde geniş çaplı güvenlik önlemleri alındı. Güvenlik personelleri tarafından Steakhouse adeta çevresinde kuş bile uçurulmadı. Hatta Tiffany Trump’ın özel güvenlik korumaları, yemek öncesinde alanı çok sıkı güvenlik taramasından geçirdi. Tüm bu güvenlik önlemlerinden sonra Tiffany Trump Steakhouse’ta yemek yemeye geldi.

Arkadaşları ile Nusret’in Steakhouse’unda ziyafet çeken Tiffany Trump aldığı hizmetten büyük zevk aldı. Nusret de Instagram hesabından hikaye olarak Trump ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Nusret fotoğrafa “0.150” notunu düştü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu