Nur Yerlitaş’tan Şehitlere Hakaret!

Magazin dünyasının olay ismi Nur Yerlitaş, canlı yayında şehitlere yönelik ağır ithamlarda bulundu.

22.11.2017 - 23:26
16.06.2019 - 20:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Çeşitli televizyon programlarında boy gösteren ve modacı olarak gösterilen Nur Yerlitaş, geçtiğimiz günlerde yaptığı canlı yayın sırasında sarf ettiği sözler sonrasında tepkileri üzerine çekti. Instagram üzerinden canlı yayın açan 62 yaşındaki Nur Yerlitaş’ın o sırada Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuştuğu görülmektedir. Konuşma sırasında geçen bir konu sırasında ise şehitler hakkında, ‘Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler yeter ya’ diyen Yerlitaş, bir anda magazin dünyasının gündemine oturdu.

Geçtiğimiz günlerde Boşnaklar için sarf ettiği sözler için tepkileri üzerine çeken ROK’tan sonra sosyal medya üzerinden Nur Yerlitaş’a tepki yağdı.

‘Sizleri Kınıyoruz’

Yaşanan olaylar sonrasında Nur Yerlitaş hakkında peş peşe paylaşımlar yapıldı. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan kullanıcılar, ‘Size hiç yakışmadı’, ‘Bu ülke şehitler ile kuruldu’, ‘Acilen özür dilemelidir’ şeklinde tepkiler geldi.

Yaşanılan olayların üzerine daha fazla tepkilere dayanamayan Nur Yerlitaş, resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapmak zorunda kaldı. 62 yaşındaki Yerlitaş’ın açıklamaları ise şu şekilde; ‘Gelen bütün tepkilerin haksız olduğunu düşünüyorum. Beni uzaktan yakından tanıyan herkes ne tür bir düşünce yapısına sahip olduğumu bilirler. Yaptıkları bu baskı dolu provokasyona gelmeyeceğim. Ben her daim ülkem için hizmet eden ve aksi durumlara karşı koyan bir bireyim. İlaç kullanmam gerektiği için içki de içmiyorum ancak elimdeki soda bardağı da içki olarak gösterilmiştir.’

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim