Nur Yerlitaş’tan Şehitlere Hakaret!

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
22 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Çeşitli televizyon programlarında boy gösteren ve modacı olarak gösterilen Nur Yerlitaş, geçtiğimiz günlerde yaptığı canlı yayın sırasında sarf ettiği sözler sonrasında tepkileri üzerine çekti. Instagram üzerinden canlı yayın açan 62 yaşındaki Nur Yerlitaş’ın o sırada Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuştuğu görülmektedir. Konuşma sırasında geçen bir konu sırasında ise şehitler hakkında, ‘Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler yeter ya’ diyen Yerlitaş, bir anda magazin dünyasının gündemine oturdu.

Geçtiğimiz günlerde Boşnaklar için sarf ettiği sözler için tepkileri üzerine çeken ROK’tan sonra sosyal medya üzerinden Nur Yerlitaş’a tepki yağdı.

‘Sizleri Kınıyoruz’

Yaşanan olaylar sonrasında Nur Yerlitaş hakkında peş peşe paylaşımlar yapıldı. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan kullanıcılar, ‘Size hiç yakışmadı’, ‘Bu ülke şehitler ile kuruldu’, ‘Acilen özür dilemelidir’ şeklinde tepkiler geldi.

Yaşanılan olayların üzerine daha fazla tepkilere dayanamayan Nur Yerlitaş, resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapmak zorunda kaldı. 62 yaşındaki Yerlitaş’ın açıklamaları ise şu şekilde; ‘Gelen bütün tepkilerin haksız olduğunu düşünüyorum. Beni uzaktan yakından tanıyan herkes ne tür bir düşünce yapısına sahip olduğumu bilirler. Yaptıkları bu baskı dolu provokasyona gelmeyeceğim. Ben her daim ülkem için hizmet eden ve aksi durumlara karşı koyan bir bireyim. İlaç kullanmam gerektiği için içki de içmiyorum ancak elimdeki soda bardağı da içki olarak gösterilmiştir.’


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com