Nokia 6.2 ve 7.2 model yeni akıllı telefonlarını IFA Berlin etkinliğinde tanıtmayı planlıyor!

Finlandiyalı teknoloji üreticisi Nokia'nın yeni akıllı telefonlarını piyasaya süren HMD Global şirketi, eylül ayında gerçekleşecek olan IFA Berlin etkinliklerine yepyeni gelişmelerle katılacaklarını duyurdu. Her ne kadar teknoloji piyasasında biraz unutulsa da bazı gelişmeleriyle tekrar adından söz ettirmeyi başaran Nokia, oldukça iddialı yeniliklere sahip olduğundan bahsediyor.

09.08.2019 - 18:16
09.08.2019 - 18:21
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Bir zamanların efsane şirketi olan Nokia, eski günlerine geri dönmeye çalışmak amacıyla sürekli yenilikler deniyor. Bunu başarıp bazı telefon modelleriyle adından söz ettirmekle kalmıyor kullanıcılarını da oldukça heyecanlandırıyor. Nokia’nın telefonlarını dünyaya HMD Global sunuyor. Şirketin ürünlerden sorumlu ismi Juho Sarvikas, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak eylül ayında düzenlenecek olan “IFA Berlin” etkinliklerini büyük bir zevkle katılacaklarını açıkladı.

Nokia’nın 6.2 ve 7.2 modelleri tanıtılabilir!

Bu katılım, HMD Global için bir ilk olmakla beraber şirket, reklam yaparak telefon teknolojisine ilgi duyan kullanıcılar içinden müşteri de toplamaya çalışacak. IFA Berlin organizasyonu kapsamında HMD Global şirketinin, Nokia’nın 6.2 ve 7.2 modellerini de tanıtacağı söyleniyor. Hatırlanacağı üzere modellerin çıkış tarihleriyle ilgili hala net bir açıklama yapılmamıştı. Bu tanıtım sonrasında çıkış tarihlerinin de haberi verilecek oldukça güzel bir strateji izleyebilirler.

Twitter üzerinden yaptığı açıklamayı yukarıdaki görselle de zenginleştiren Sarvikas, böylelikle HMD Global’in 6-11 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan IFA Berlin etkinliklerinde boy göstereceği zamanı söylemiş oldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim