Nimet Abla gişesinde yılbaşı bileti yoğunluğu

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
23 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Yılbaşı yaklaştıkça milli piyango heyecanı da artıyor. Eminönü’ndeki Nimet Abla gişesinden yılbaşı bileti almak isteyen vatandaşlar soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşturmaya devam ediyor. 61 milyon liralık büyük ikramiye şimdiden vatandaşların rüyalarına bile girmeye başladı.

İstanbul Eminönü’ndeki Nimet Abla gişesinden yılbaşı bileti almak isteyen vatandaşlar soğuk havaya aldırış etmeden uzun kuyruklar oluşturmaya devam ediyorlar. Öğle saatlerinden itibaren artan kalabalık ile birlikte soğuyan hava vatandaşları zor durumda bıraksa da herkes buna şimdiden bir çare bulmuş gibi oldu. Bilet kuyruğunun zaman zaman 200 metreyi bulduğu gözlemlendi.

Nimet Abla’da Uzun Kuyruklar

Milli Piyango’nun yılbaşı için belirlediği büyük ikramiye olan 61 milyon lirayı kazanmak isteyen vatandaşlar ünlü Nimet Abla gişesinin hemen önünde kalabalık oluştu. Eminönü’ndeki milli piyango bileti gişesinde yoğunluk her geçen gün daha da artarken soğuk ve yağmurlu havaya rağmen uzun kuyrukların oluşmasının önüne geçilemedi. Yılbaşı bileti almak isteyenler, dakikalarca sıranın kendilerine gelmesini beklemek zorunda kaldı. İzdiham ve ‘araya kaynak yapanlar’ olmaması için gişe önünde 10 özel güvenlik görevlisi aralıksız hizmetlerine devam ederken zaman zaman çıkan sıra tartışmaları da görevlilerin öz verili çalışması ile kısa sürede atlatıldı.

Nimet Abla gişesini tercih edenler arasında şehir dışından gelenler bile vardı. 9 çeyrek bilet satın alan emekli vatandaşlardan birisi de şimdilik milyonluk ikramiyenin hayalini kurmaya başladı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com