Nimet Abla gişesinde yılbaşı bileti yoğunluğu

Eminönü'ndeki Nimet Abla gişesinden yılbaşı bileti almak isteyen vatandaşlar soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşturdu.

23.12.2017 - 20:45
23.12.2017 - 20:45
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yılbaşı yaklaştıkça milli piyango heyecanı da artıyor. Eminönü’ndeki Nimet Abla gişesinden yılbaşı bileti almak isteyen vatandaşlar soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşturmaya devam ediyor. 61 milyon liralık büyük ikramiye şimdiden vatandaşların rüyalarına bile girmeye başladı.

İstanbul Eminönü’ndeki Nimet Abla gişesinden yılbaşı bileti almak isteyen vatandaşlar soğuk havaya aldırış etmeden uzun kuyruklar oluşturmaya devam ediyorlar. Öğle saatlerinden itibaren artan kalabalık ile birlikte soğuyan hava vatandaşları zor durumda bıraksa da herkes buna şimdiden bir çare bulmuş gibi oldu. Bilet kuyruğunun zaman zaman 200 metreyi bulduğu gözlemlendi.

Nimet Abla’da Uzun Kuyruklar

Milli Piyango’nun yılbaşı için belirlediği büyük ikramiye olan 61 milyon lirayı kazanmak isteyen vatandaşlar ünlü Nimet Abla gişesinin hemen önünde kalabalık oluştu. Eminönü’ndeki milli piyango bileti gişesinde yoğunluk her geçen gün daha da artarken soğuk ve yağmurlu havaya rağmen uzun kuyrukların oluşmasının önüne geçilemedi. Yılbaşı bileti almak isteyenler, dakikalarca sıranın kendilerine gelmesini beklemek zorunda kaldı. İzdiham ve ‘araya kaynak yapanlar’ olmaması için gişe önünde 10 özel güvenlik görevlisi aralıksız hizmetlerine devam ederken zaman zaman çıkan sıra tartışmaları da görevlilerin öz verili çalışması ile kısa sürede atlatıldı.

Nimet Abla gişesini tercih edenler arasında şehir dışından gelenler bile vardı. 9 çeyrek bilet satın alan emekli vatandaşlardan birisi de şimdilik milyonluk ikramiyenin hayalini kurmaya başladı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim