Nevşin Mengü’nün Tweetini Gören Nedim Şener Sert Tepki Gösterdi

Nevşin Mengü sosyal medya hesabından, Brüksel'de Türkiye Büyükelçiliğinin 15 Temmuz paneline davetli olarak çağrılan Nedim Şener’i SETA'nın davetlisi gibi gösterince baltayı taşa vurdu.

12.07.2019 - 13:04
12.07.2019 - 13:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Gazeteci Nevşin Mengü sosyal medya hesabından Nedim Şener hakkında bir tweet attı. Araştırmadan atılan bu tweet Nevşin Mengü’nün başına iş açtı. Brüksel’de büyükelçiliğin davetlisi olarak 15 Temmuz darbe girişimi konulu panele gitmeye hazırlanan Nedim Şener, kendisi hakkında SETA’nın davetlisi gibi göstererek tweet atan Nevşin Mengü’ye tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından paylaştı

Twitter hesabından, Nedim Şener’in isminin geçtiği eski bir ilanı etiketleyen gazeteci Nevşin Mengü, 16 Temmuz tarihinde SETA’nın Brüksel’de bir panel düzenlediğini belirterek paylaşımın devamında, “Nasıl deniyordu, kimler kimlerle beraber” ifadelerini kullandı. Mengü’nün bu tweetine, kısa süre sonra Şener’den yanıt geldi. Brüksel’de düzenlenecek olan toplantıya Türkiye Cumhuriyeti büyükelçiliği tarafından davet edildiğini belirten Şener, SETA’nın sonradan dahil olduğunu dile getirdi. Söz konusu raporun ardından panel nefes almaktan vazgeçtiğini söyleyen Şener, gazeteciliğin biraz dikkat istediğini ve o özenin gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

Telefonla aradı

Attığı Tweet’in ardından Nevşin Mengü’yü telefonla da aradığını belirten Şener, kendisine ilanı bir arkadaşının gönderdiğini söylediğini ve kendisinin de Mengü’ye tavsiyelerde bulunduğunu dile getirdi. Kısa sürede Nevşin Mengü’nün hatasını almadığını belirten Şener, Sosyal medyadaki tweetini de sildiğini ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim