Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Netflix yeni dizisi Never Have I Ever hakkında bilinmesi gerekenler

Son Güncelleme:
 Netflix yeni dizisi Never Have I Ever hakkında bilinmesi gerekenler

Netflix‘in yeni dizisi Never Have I Ever, 27 Nisan tarihinde izleyicileriyle buluştu. Daha önce yayımladığımız “Netflix, Mayıs Ayı Bülteni” yazımızda gelecek ay çıkacak içerikleri bulabilirsiniz. Yeni içerikleri beklerken 10 bölümlük, yaklaşık 20-30 dakika zaman aralığına sahip Never Have I Ever dizisini izleyerek biraz eğlenebilirsiniz.

Komedi, drama türünde olan gençlik dizisinin detaylarını gelin hep birlikte okuyalım. Bu türden detayları spoiler olarak görüyorsanız, yazımızı okurken dikkat etmenizi öneririm. Dizinin yapımcı ekibi Lang Fisher ve Mindy Kaling tarafından oluşuyor. Hikaye ise Mindy Kaling’in çocuklukta yaşadığı hikayeye dayanıyor. Yönetmen koltuğunda ise Tristram Shapeero, Howard Klein ve David Miner yer alıyor.

Dizinin konusu

Dizi, Hint asıllı bir Amerikalı genç kız olan Devi‘nin yetişkinliğe geçiş döneminde yaşadığı hikayeleri konu edinmiş. Devi, son bir yıl içerisinde babasını kaybetmiş ve birkaç boyunca da yürüyemediği bir dönemden geçmiştir. Devi yaşadığı bu büyük travma sonrası lise ikinci sınıfa iyi başlamak, dışlanmış bir insan profilini terk edip popüler bir kız olmak istemektedir. Kendisine atfedilen eski etiketlerin tümünden kurtulmak ve daha havalı birisi olmak isteyen kız, bu isteklerinin bir anda gerçekleşmesini istiyor. Yaptığı eylemler hakkında düşünmeden Devi, dürtüleriyle hareket eden genç bir kız. Yaptığı şeyler onu utanç verici anlara soksa da bizler için komik durumlara da neden oluyor.

Devi karakteri, Maitreyi Ramakrishnan isimli bir genç oyuncu tarafından canlandırılıyor. Bu oyuncunun ilk uzun soluklu başrol deneyimi olacak. Yaşadığı travmalar öncesi zeki ve başarılı bir öğrenci olan Devi, bu travmanın etkisini örtmek için elinden gelecek her şeyi yapmaya hazırdır. Bu aşamada yapmak istediği ilk şey iki senedir uzaktan uzağa hoşlandığı çocuk Paxton Hall-Yoshida ile yakınlaşmaktır.

Devi’nin en yakın arkadaşları Fabiola ve Eleanor karakterleri ise Lee Rodriguez ve Ramona Young tarafından canlandırılıyor.

Paxton karakteri ise Darren Barnet tarafından canlandırılıyor. Paxton, okulun havalı, fit, sporcu öğrencilerinden bir tanesi.

Devi’nin annesi rolü Nailini karakterine ise Poorna Jagannathan hayat veriyor. Babasını ise Mohan rolünde Sendhil Ramamurthy canlandırıyor.

Dizide karşımıza sürekli çıkan diğer karakter ise Devi’nin kuzeni Kamala rolünde Richa Moorjani oluyor.

Never Have I Ever Türkçe fragmanı


Avatar

Blog ve forum dünyasıyla erken yaşta tanışan yazar, uzun bir süredir hayatına blog yazarı olarak devam ediyor. Espor içerik editörlüğü de yapan yazar.

İlgili Yazılar
Mayıs Ayında Netflix’te Yayınlanacak Yeni İçerikler
27 04 2020 - 11:34
‘Stranger Things’ Dizisinin 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
14 02 2020 - 17:43
Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Anne Oluyor
13 02 2020 - 10:06
Netflix La Casa de Papel 3. sezon bölümleri yayınlandı izleyenler şaşkına döndü
19 07 2019 - 11:42
IMDb’ye Göre Tüm Zamanların En İyi 35 Dizisi – En İyi Yabancı Diziler
5 02 2019 - 13:29
Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 20 Yabancı Dizi – Yabancı Dizi Önerileri
4 02 2019 - 11:38
Yorum Yap