Netflix La Casa de Papel 3. sezon bölümleri yayınlandı izleyenler şaşkına döndü

Netflix La Casa De Papel 3. sezon bölümlerini yayınladı. Merakla beklenen dizinin yeni sezonu 19 Temmuz Cuma gece saatlerinden itibaren yayına alındı. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel 3. sezon 8 bölümden oluşuyor. Dizinin yeni bölümlerinde izleyenleri Berlin sürprizi bekliyor. İşte La Casa De papel 3. sezon yeni bölümde yaşananlar…

19.07.2019 - 11:42
19.07.2019 - 15:50
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Netflix’in İspanyol dizisi La Casa De papel 3. sezon bölümleri yayınlandı. 19 Temmuz Cuma gecesi yayınlanan dizinin yeni bölümü sosyal medyada bir anda en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Forbes dergisine göre 2018 yılında internet platformunda en popüler yabancı dil dizisi olan La Casa De Papel’in yeni sezonunda soru işaretleri ortadan kalkıyor. La Casa De Papel 3. sezon yeni bölümleri ile ilgili detaylar haberimizde.

Tatil bitti sloganıyla yayınlandı

Netflix geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak La Casa de Papel’in 3. sezonun 19 Temmuz tarihinde yayınlanacağını duyurmuştu. Dünya genelinde en çok izlenen dizilerden biri olan La Casa De papel’in izleyicileri yeni sezonda hayatta kalan hırsızların maceralarını merak ediyordu. “Tatil bitti” sloganı ile yeni sezonu yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde İstanbul karakteri olacağı da konuşuluyordu. Ancak dizinin yapımcısı bu konuda bir açıklama yaparak İstanbul karakterini hiç düşünmediklerini fakat Ankara karakteri üzerinde durduklarını bu konuda da herhangi bir Türk oyuncu ile görüşme yapmadıklarını söyledi.

Berlin yeni sezonda devam edecek mi?

La Casa De Papel yeni sezon tanıtım fragmanı geçtiğimiz sezon soygun sırasında ölen Berlin’in hayatta olduğu ortaya çıkmıştı. Berlin 3. sezon tanıtım videosun da yer alınca izleyicilerde yeni sezon için beklenti içine girdi. Spolier vermemek adına Berlin’in dizideki durumundan şu anda bahsedemiyoruz. Ancak izleyicileri yeni sezonda büyük sürprizler bekliyor diyebiliriz. Dizinin 2. sezonunda Denver’in babası olan Moskova karakteri polis tarafından vurularak hayatını kaybetmişti. Bazı rehinelerin yaralanmasının ardından Helsinki’de kardeşi Oslo’nun hayatına son vermişti. 2. sezonun sonunda herkesi şaşkınlığa uğratan veda ise Berlin’den geldi. Berlin kurşunların hedefi olduğu ancak yeni sezon tanıtım fragmanında görüntüsü verildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim