Netflix Hababam Sınıfı Sürprizi! Netflix Dizi Tanıtımında Hababam Sınıfı Müziği Kullandı!

Netflix kullanıcıları Türkiye’de giderek artmaya devam ederken Online dizi ve sinema Platformu Türk kullanıcılar için büyük bir sürpriz hazırladı. 2019 yılında netflix kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla beklenen The Umbrella Academy’nin yeni tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Hababam Sınıfı’nın Unutulmaz müziğini yeni dizisinin tanıtımında kullandı. The Umbrella Academy Hababam Sınıfı Müziği ile Tanıtıldı Netflix’in yeni dizisi […]

15.02.2019 - 0:02
15.02.2019 - 0:02
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Netflix kullanıcıları Türkiye’de giderek artmaya devam ederken Online dizi ve sinema Platformu Türk kullanıcılar için büyük bir sürpriz hazırladı. 2019 yılında netflix kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla beklenen The Umbrella Academy’nin yeni tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Hababam Sınıfı’nın Unutulmaz müziğini yeni dizisinin tanıtımında kullandı.

The Umbrella Academy Hababam Sınıfı Müziği ile Tanıtıldı

Netflix’in yeni dizisi The Umbrella Academy, Hababam Sınıfı gibi bir okulda geçen Maceraları konu alıyor. Netflix Türk üyeleri için yeni bir sürpriz hazırladı ve The Umbrella Academy adlı dizisinin Türkiye tanıtımı videosunu Hababam Sınıfı müziği ile yayınladı. Üstelik YouTube kanalında tanıtım videosu yayınlayan netflix, “The Umbrella Academy | Hababam Sınıfı Fragmanı” başlığı ile videoyu paylaştı. Bütün dünyada Büyük bir merakla beklenen yeni netflix dizisi The Umbrella Academy, 15 Şubat Cuma günü izleyenlerle buluşacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim