Netflix Hababam Sınıfı Sürprizi! Netflix Dizi Tanıtımında Hababam Sınıfı Müziği Kullandı!

Netflix Hababam Sınıfı müziği kullanarak büyük sürpriz yaptı. Netflix'in Yarın yayınlanacak olan yeni dizisi The Umbrella Academy Tanıtımında Hababam Sınıfı'nın unutulmaz müziği kullanıldı. Işte netflix'in yeni dizisi hakkında detaylar…
Yorum Yap
30 sn okuma süresi
15 Şubat 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Netflix kullanıcıları Türkiye’de giderek artmaya devam ederken Online dizi ve sinema Platformu Türk kullanıcılar için büyük bir sürpriz hazırladı. 2019 yılında netflix kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla beklenen The Umbrella Academy’nin yeni tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Hababam Sınıfı’nın Unutulmaz müziğini yeni dizisinin tanıtımında kullandı.

The Umbrella Academy Hababam Sınıfı Müziği ile Tanıtıldı

Netflix’in yeni dizisi The Umbrella Academy, Hababam Sınıfı gibi bir okulda geçen Maceraları konu alıyor. Netflix Türk üyeleri için yeni bir sürpriz hazırladı ve The Umbrella Academy adlı dizisinin Türkiye tanıtımı videosunu Hababam Sınıfı müziği ile yayınladı. Üstelik YouTube kanalında tanıtım videosu yayınlayan netflix, “The Umbrella Academy | Hababam Sınıfı Fragmanı” başlığı ile videoyu paylaştı. Bütün dünyada Büyük bir merakla beklenen yeni netflix dizisi The Umbrella Academy, 15 Şubat Cuma günü izleyenlerle buluşacak.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com