Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Nasipse Olur Filmi Sevgililer Gününde İzleyicisiyle Buluşacak

Algı Eke ve Burak Sevinç gibi başarılı isimlerin başrolünü üstlendiği Nasipse Olur filmi sevgililer gününde yani 14 Şubat'ta vizyona girmeye hazırlanıyor.
Eklenme:
 Nasipse Olur Filmi Sevgililer Gününde İzleyicisiyle Buluşacak

14 Şubat’ta vizyona girmek için geri sayan Nasipse Olur filminin fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Beyaz perde için hazırlıklarını tamamlayan ve geri sayıma başlayan filmin oyuncuları bir hayli heyecanlıyken, filmin başrol oyuncularından Algı Eke’de sahneler sırasında heyecan dolu anlara imza attı.

Rolü sebebiyle silahlı kişiler tarafından kaçırılan Eke, Sinop Boyabat’ta gerçekleştirilen çekimler esnasında bir saate yakın bir süre elleri ve ayakları bağlı olarak beklemek durumunda kaldı. Aksiyonun ve komedinin birleştiği filmde performansları ile izleyicileri şaşırtacak oyuncular rollerinin altından da başarıyla kalkmış görünüyor.

Oyuncu Kadrosu Göz Dolduruyor

Nasipse Olur filminin senaristliğini Barış Başar üstlenirken, filmin yönetmenlik koltuğunda ise Selahattin Sancaklı oturuyor. Burak Sevinç, Algı Eke, Hakan Bulut, Nur Sürer, Erdem Baş, Ünal Yeter, Aşkım Kapışmak, Aydın Sarman gibi başarılı isimler filmin kadrosunda yer alırken, film 14 Şubat’ta gösterime girmeye hazırlanıyor.

Öte yandan filmde ise küçük bir kasabada büyük hayallere sahip olan Günfer’in hayatının oluşan felaketler sonucunda darmadağın olması ve bu karmaşada karşısına çıkan Gökhan ile aşk yaşaması konu ediniyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Spike Lee’nin yeni filmi Da 5 Bloods’ın yayın tarihi belli oldu
8 05 2020 - 12:00
Almanya, İspanya ve Hollanda’da sinema salonları yeniden açılıyor
7 05 2020 - 21:01
NASA, Tom Cruise ve Elon Musk’ın film projesini doğruladı
6 05 2020 - 14:29
Think Like A Dog filminden fragman geldi
6 05 2020 - 14:10
Sylvester Stallone Cezalandırıcı 2 filmi hakkında açıklama yaptı
5 05 2020 - 16:46
Tom Cruise ve Elon Musk film için bir araya geliyor
5 05 2020 - 14:50
Yorum Yap