Napoli’ye transferi konuşulan Eljif Elmas Fenerbahçe’nin kamp kadrosuna alınmadı

Fenerbahçe'de Napoli transferi konuşulan Eljif Elmas takımın ikinci etap kamp çalışmaları için gittiği Avusturya kamp kadrosuna alınmadı. Makedon oyuncunun önümüzdeki hafta Napoli'ye imza atması bekleniyor.

21.07.2019 - 14:49
21.07.2019 - 14:52
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fenerbahçe Düzce topuk yaylasında gerçekleştirdiği 1. etap kamp çalışmasını tamamladıktan sonra bugün 2. etap kamp çalışmaları için Avusturya’ya uçtu. Avusturya kamp kadrosunda Napoli transferi konuşulan Eljif Elmas’ın yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Fenerbahçe’de Avusturya kamp kadrosu belli oldu. İtalyanın Napoli takımına transfer olduğu iddia edilen Eljif Elmas kamp kadrosunda yer almadı.

Fenerbahçe kamp kadrosuna alınmayan bir diğer isimde kiralanması gündemde olan Barış Alıcı oldu. Makedon oyuncu Eljif Elmas’ın önümüzdeki hafta Napoli’ye imza atması bekleniyor.

Fenerbahçe’nin Avusturya kamp kadrosu şu şekilde ;  Harun Tekin, Altay Bayındır, Abdullah Yiğiter, Oytun Özdoğan, Batuhan Yılmaz, Sadık Çiftpınar, Serdar Aziz, Murat Sağlam, Hasan Ali Kaldırım, Abdülcebrail Akbulut, Emre Belözoğlu, Jailson, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Tolgay Arslan, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Max Kruse, Ferdi Kadıoğlu, Alper Potuk, Muhammed Gümüşkaya, Victor Moses, Garry Rodrigues, Vedat Muriqi, Michael Frey, Allahyar Sayyadmanesh, Yusuf Mert Tunç

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim