Nagehan Alçı Seçim Sonuçlarının Ardından Stüdyoyu Neden Terk Ettiğini Anlattı

İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirmek için Habertürk ekranlarında canlı yayında bulunan Nagehan Alçı, seçim sonuçları açıklandığı sırada apar topar stüdyoda ayrılmıştı. Nagehan Alçı’nın stüdyoda neden ayrıldığı merak konusu olurken bu soruya bugün kendisi yanıt verdi. Habertürk ekranlarında dün yapılan İstanbul seçimi için özel programda yorumcu olarak bulunan Nagehan Alçı, Millet ittifakının CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan […]

24.06.2019 - 14:12
24.06.2019 - 14:12
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirmek için Habertürk ekranlarında canlı yayında bulunan Nagehan Alçı, seçim sonuçları açıklandığı sırada apar topar stüdyoda ayrılmıştı. Nagehan Alçı’nın stüdyoda neden ayrıldığı merak konusu olurken bu soruya bugün kendisi yanıt verdi.

Habertürk ekranlarında dün yapılan İstanbul seçimi için özel programda yorumcu olarak bulunan Nagehan Alçı, Millet ittifakının CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçimi 700 binin üzerinde farkla kazandığının açıklanmasının ardından şaşırtan bir şekilde stüdyoyu terk etmişti.

Neden Gittiğini Açıkladı

Nagehan Alçı canlı yayını terk ettiği sırasında yayında bulunan Gazeteci Fatih Altaylı telefon esprisi yapmıştı. Daha sonra sosyal medyada daha Nagehan Alçı’nın seçim sonuçlarını beğenmediği için stüdyoyu terk ettiği iddia edilmişti. Bu konu hakkında bugün bir yazı yazan Alçı neden stüdyoyu terk ettiğini açıkladı.

Çalıştığı yayın Grubu’nun 2 kanalı olan Habertürk ve Show Tv’de dün seçim sonuçlarının yorumlandığını belirten Alçı, Habertürk ile yorumlara başladığını ardından da söz verdiğin için Show TV’ye geçmek zorunda kaldığını söyledi. Kendisi hakkında medya organlarında çıkan haberlere sadece pes dediğini söyleyen Nagehan Alçı, çarpıtmanın bir sınırı olmadığını bir kez daha gördüğünü dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim