Mustafa Sandal ile Emina Sandal’ın ayrılığının nedeni

Ünlü popçu Mustafa Sandal ile Emina Sandal'ın ilişkilerinin neden sona erdiğini belli oldu. İddialarda Emina Sandal'ın çokça para harcaması gösterildi.

14.12.2017 - 12:57
15.12.2017 - 16:21
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Türk pop müziğinin ünlü sanatçılarından Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal’ın neden ayrıldıkları ortaya çıktı. Yaklaşık 5 ay önce evi terk ettiği belirlenen Emina Sandal’ın çokça fazla miktarda para harcadığı ortaya çıktı.

9 yıllık resmi ilişkilerinin yanı sıra yaklaşık 14 senedir birlikte olan Mustafa Sandal ile Emina Sandal çiftinin ilişkileri bir süre önce sonlandırıldı. Evliliklerine nazar değdiği tespit edilen çiftin neden boşandıkları ise bir türlü bilinmiyordu. Ancak gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Mustafa Sandal bir süre öncesinde, “Aslında böyle bir konu bulunmuyordu. Gayet mutlu bir evliliğimiz bulunuyor. Boşanmak gibi bir düşüncemiz bulunmuyor.” ifadelerini kullanmıştı.

İşte Ayrılığın Nedeni

Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal’ın evliliklerinde bir şeyin yolunda gitmediği biliniyordu. Sanatçının bir süre öncesinde de 5 ay kadar bir zaman dilimi içerisinde evi terk ettiği ve yalnız başına yaşadığı iddia edilmişti. Çiftin evliliklerinin sorunun ise Emina Sandal’ın fazla para harcaması olduğu belirlendi. Emina Sandal’ın ülkesi Sırbistan’a sürekli olarak seyahat ederek şarkıcılığa devam etmek istemesi de bu ayrılığın ilk sinyallerinden birisi oldu.

Ancak ayrılığı isteyen kişinin ünlü popçu Mustafa Sandal olduğu belirlendi. Sebebinin ise Emina Sandal’ın fazla para harcaması olduğu iddia edildi. Emina Sandal’ın 2010 senesinde oturmaya başladıkları Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarını neredeyse yeniden dekore ettirmeye çalışması paraların fazla gitmesine neden olmuş. Buna içerlenen Mustafa Sandal ise ne kadar eşi ile bu durumu konuşmaya çalışsa da olumsuz yanıt almış.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim