Mustafa Sandal ile Emina Sandal’ın ayrılığının nedeni

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
14 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Türk pop müziğinin ünlü sanatçılarından Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal’ın neden ayrıldıkları ortaya çıktı. Yaklaşık 5 ay önce evi terk ettiği belirlenen Emina Sandal’ın çokça fazla miktarda para harcadığı ortaya çıktı.

9 yıllık resmi ilişkilerinin yanı sıra yaklaşık 14 senedir birlikte olan Mustafa Sandal ile Emina Sandal çiftinin ilişkileri bir süre önce sonlandırıldı. Evliliklerine nazar değdiği tespit edilen çiftin neden boşandıkları ise bir türlü bilinmiyordu. Ancak gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Mustafa Sandal bir süre öncesinde, “Aslında böyle bir konu bulunmuyordu. Gayet mutlu bir evliliğimiz bulunuyor. Boşanmak gibi bir düşüncemiz bulunmuyor.” ifadelerini kullanmıştı.

İşte Ayrılığın Nedeni

Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal’ın evliliklerinde bir şeyin yolunda gitmediği biliniyordu. Sanatçının bir süre öncesinde de 5 ay kadar bir zaman dilimi içerisinde evi terk ettiği ve yalnız başına yaşadığı iddia edilmişti. Çiftin evliliklerinin sorunun ise Emina Sandal’ın fazla para harcaması olduğu belirlendi. Emina Sandal’ın ülkesi Sırbistan’a sürekli olarak seyahat ederek şarkıcılığa devam etmek istemesi de bu ayrılığın ilk sinyallerinden birisi oldu.

Ancak ayrılığı isteyen kişinin ünlü popçu Mustafa Sandal olduğu belirlendi. Sebebinin ise Emina Sandal’ın fazla para harcaması olduğu iddia edildi. Emina Sandal’ın 2010 senesinde oturmaya başladıkları Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarını neredeyse yeniden dekore ettirmeye çalışması paraların fazla gitmesine neden olmuş. Buna içerlenen Mustafa Sandal ise ne kadar eşi ile bu durumu konuşmaya çalışsa da olumsuz yanıt almış.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com