Mustafa – Emine Sandal çiftinin ayrılık nedeni kayınvalide

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
18 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Ünlü popçu Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal iyice ayrılığın eşiğine geldiler. Mustafa Sandal sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşım ile eşi Emina Sandal’a veda sözlerini söylerken takipçilerini de oldukça üzdü. Manidar sözlerle paylaşımlarına devam eden Mustafa Sandal eşi Emina Sandal’ı çok sevdiğini ve ondan ayrılmak istemediğini sözlerine eklemeden geçemedi.

Mustafa Sandal ile Emina Sandal çifti artık ayrılık için gün saymaya başladılar. Geçen hafta baçından bu yana magazin gündeminde yer alan çiftin arasına kayınvalidenin girdiği artık tamamen ayyuka çıktı. 9 yıllık evliliklerini noktalamak üzere olan Mustafa Sandal ve Emina Sandal çiftinin üzerindeki kara bulutları dağıtmaya yakın arkadaşları da engel olamadı. İkilinin boşanmasına aşamasına artık giriş yaptıkları ve bunda tek nedenin ise kayınvalide Tülin İleri olduğu iddia edildi.

Emina Sandal’dan Açıklama

Emina Sandal son günler içerisinde kayınvalidesi ile süre4kli tartışarak ortamın gerilmesine neden olurken Mustafa Sandal’ın bu olaylarda sessiz kalması da eşinin yalnız kalmasına neden oldu. Çocukların büyümesinden evin bütün düzeninde kayınvalide Tülin İleri ile anlaşmazlık yaşayan Emina Sandal durumu eşi Mustafa Sandal’a iletmiş ancak bir çözüm bulamadıkları kaydedilmişti.

Instagram üzerinden Emina Sandal yaptığı açıklamada hakkındaki iddiaların tamamen yalan olduğunu ve herkes gibi sadece saygıyı hak ettiğini söyledi. Kendisini bir anne olduğunu da belirten Emina Sandal bütün kararları sadece tek başına aldığını ve bunda tamamen haklı olduğunu dile getirdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com