Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Murat Övüç ve Yeşim Salkım arasında gerilim arttı! Küfürler havada uçuştu

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün kadınlar hakkında söylediği çirkin sözler geçtiğimiz günlerde ifşa olmuştu. Murat Övüç bu defa da kendisini eleştiren Yeşim Salkım’a açık açık küfür etti. Yeşim Salkım da Twitter hesabından sosyal medya fenomenine yanıt verirken Twitter'da ayağa kalktı.
Eklenme:
 Murat Övüç ve Yeşim Salkım arasında gerilim arttı! Küfürler havada uçuştu

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in ölümünün ardından ortaya çıkan bir videosunda kadınlara çirkin sözler sarf etmiş ünlü şarkıcı Yeşim Salkım ise bu sözlere tepki göstermişti. Sosyal medyada birbirlerine karşılıklı olarak sözler söyleyen ikiliden Murat övüç bu defa da açık açık Yeşim Salkım’a cinsiyetçi küfürler savurdu.

Sahnede küfretti

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç bayramda sahneye çıktığı bir mekanda şarkı söylemeden önce Yeşim Salkım’ın açıkça ismini vererek küfür etti. Çirkin sözlerine devam eden Murat övüç,”Bir tane şarkıcı var, o…u. Yeşim Salkım o….u. Beni kadın düşmanı ilan etmiş. Ulan bütün kadınların yanında ben varım. Ben mağdur kadınların yanındayım. Seni o…u!” ifadelerini kullandı.

Yeşim Salkım’dan yanıt gecikmedi

Murat Övüç sahnede Yeşim Salkım’a küfürler yağdırırken bu sırada o mekanda bulunan dinleyiciler kahkahalarla eşlik etti. Çok geçmeden Murat Övüç’ün bu sözleri sosyal medyada gündeme otururken kullanıcılar Murat Övüç etiketi ile tepki gösterdi. Yeşim Salkım ise kendisi hakkında söylenen bu sözlere Twitter hesabından yanıtı verdi. Ünlü şarkıcı, “Yorum sizin nerede mağdur kadın var ben yanındayım diyen bu zavallı sizlere emanet ben çok şükür hiç o ağzına aldığı küfürle anılmadım şimdi Murat Övüç, keşke o ağzından çıkanı duysan unutma kontrolsüz güç güç değildir bu ülke çok gördü senin gibileri yok oldular yazık sana” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap