Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Murat Övüç ünlü holding patronun kızı ile ilişkim var dedi sosyal medyayı salladı

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde erkek sevgilisi olduğu iddiaları ile gündeme gelen Murat Övüç, katıldığı bir canlı yayında holding patronun kızı ile ilişkisi olduğunu söyleyince bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu.
Eklenme:
 Murat Övüç ünlü holding patronun kızı ile ilişkim var dedi sosyal medyayı salladı

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç son günlerde sosyal medyanın en çok takip ettiği isimlerden biri ve özel hayatı ile sık sık magazin basınında gündem oluyor. Daha önce babasının zoruyla evlendiğini ve çocuk sahibi olduğunu açıklayan Murat Övüç, gay olduğunu iddia etmişti. Murat Övüç’ün 19 yaşında Burak Can adında bir oğlu bulunurken, Sisi lakabı ile tanınan Seyhan Soylu’nun canlı yayınında yaptığı itiraflar yine olay oldu.

Yurtdışında yaşayan işadamı ile 7 yıldır birlikte olduğunu söylemişti

Murat Övüç, daha önce Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olmuş ve 7 yıllık sevgilisi olduğunu söylemişti. Yurt dışında yaşayan bir iş adamı ile birlikte olduğunu ve Kapalıçarşı’da birçok dükkanı olduğunu söyleyen Murat Övüç sevgilisinin eşinden boşandığını dile getirmişti. Son günlerde sevgilisi ile birlikte yemek yerken pozlarının basına sızması sonrası açıklamalar yapan Murat Övüç, o benim akıl hocam ve her şeyim demişti.

Murat Övüç yeni itirafları ile olay yarattı

Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Murat Övüç, Seyhan Soylu’nun canlı yayınında yine çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Küçük yaşımdan beri gay olduğunu ve bunu babasından korktuğu için saklamak zorunda kaldığını söyleyen Murat Övüç yaptığı itiraflarla bir kez daha gündeme oturdu. Murat Övüç açıklamasında çok ünlü bir holding patronun kızı ile aşk yaşadığını ve kendisine çok aşık olduğunu söylerken daha iki gün önce erkek sevgilisi olduğunu dinleyen takipçilerini ters köşe yaptı.

Murat Övüç’ün aşk yaşadığı Holding patronunun kızı kim?

Ünlü sosyal medya fenomeninin bu açıklamalarının ardından birçok kişide Murat Övüç’ün aşk yaşadığı ünlü Holding Patronun kızı kim sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Murat Övüç sevgilisinin Adını söylemezken yaptığı başka itiraflarla da gündeme oturdu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap