Murat Nehri kenarında piknik yapan Kur’an kursu öğrencilerinden 4’ü boğuldu 2 çocuk aranıyor

Muş’un Malazgirt ilçesinde piknik yapmak için Murat Nehri’ne giden Kur'an kursu öğrencilerinden dördü serinlemek için girdikleri nehirde boğuldu. Akıntıya kapılarak kaybolan 2 çocuğun bulunması için çalışmalar sürüyor.

03.08.2019 - 17:18
03.08.2019 - 17:18
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Muş’un Malazgirt ilçesinde eğitim gördükleri Kur’an kursu tarafından pikniğe götürülen öğrencilerden dördü serinlemek için girdikleri Murat Nehri’nde boğuldu. Olayda iki çocuğun akıntıya kapılarak kaybolduğu öğrenilirken ekiplerin çocukların bulunması için çalışmaları devam ediyor.

İmam pikniğe götürdü

Gelen ilk bilgilere göre ilçede görevli imam, yaz döneminde Kur’an öğrenmek için kursa gelen yaklaşık 40 kadar öğrenciyi Murat Nehri kenarında pikniğe götürdü. Piknik sırasında bazı öğrenciler serinlemek için nehre girerken akıntıya kapılarak kayboldu. Nehirde boğulan 4 çocuğun cansız bedenine ulaşılırken 2 çocuk ise hala aranıyor.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim