Murat Dalkılıç Hande Erçel aşk yaşıyor iddiası

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Murat Dalkılıç'ın güzel oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddia edildi.

15.12.2017 - 12:09
15.12.2017 - 12:09
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Murat Dalkılıç’ın ünlü oyuncu Hande Erçel’in aşk yaşadıkları iddia edildi. 2017 yılındaki bomba aşkların yaşanmasından sonra eski eşi Merve Boluğur’dan 4 ay önce boşanan Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel ile birlikte olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

4 ay öncesinde eski eşi Merve Boluğur’dan ayrılan Murat Dalkılıç’ın şu sıralarda gönlünü güzel oyuncu Hande Erçel’e kaptırdığı iddia edildi. Murat Dalkılıç’ın oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşadığının ortaya çıkmasından sonra yaşanan detaylarda daha gizli ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Güzel oyuncu son olarak iş adamı Mehmet Dinçerler ile birlikte olmuş ancak bu aşk fazla uzun sürmemişti.

Murat Dalkılıç’ın Yeni Aşkı

Oyuncu eşi Merve Boluğur ile evlendikten sonra bir türlü aradığı o eski huzurlu günleri bulamayan Murat Dalkılıç ise o günden buna yalnızlıktan şikayet ediyordu. En son 2014 yılında eski eşi Merve Boluğur ile bir yaz tatili mekanında görüntülenen Murat Dalkılıç birliktelik iddialarını yalanlamış ancak 2015 yılında nikah masasına oturarak herkesi şaşırtmıştı. Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur’un iki yıl süren evlilikleri ise 4 ay öncesinde sona ermişti.

44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kazandığı “en iyi komedi/romantik komedi dizisi kadın oyuncu” ödülüyle adından söz ettiren Hande Erçel sık sık aşk haberleri ile gündemde de yer almayı başardı. Hande Erçel daha öncesinde de Ekin Mert Daymaz ile beraberdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim