Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Müge Anlı’ya Damga Vuran Palu Ailesine Verilen Cezalar Belli Oldu

Son Güncelleme:
 Müge Anlı’ya Damga Vuran Palu Ailesine Verilen Cezalar Belli Oldu

Palu ailesi dava sonucu herkes tarafından merak ediliyordu. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geçtiğimiz yıl damga vuran Palu ailesinin aldığı cezalar açıklandı. Türkiye’nin yakından takip ettiği duruşmada mahkeme enişte Tuncer Ustael’e ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının yanı sıra 7 yıl hapis cezası verdi. Palu ailesinin üyelerine verilen cezalar haberimizin devamında…

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen ve Palu ailesi olarak Türkiye’nin tanıdığı ailenin aldığı cezalar bugün belli oldu. Kocaeli 7’ci ağır ceza mahkemesinde görülen duruşma sonucunda Enişte Tuncer Ustael ve Palu Ailesi üyeleri hakkında karar açıklandı. Peki Palu Ailesi mahkemeden ne kadar ceza aldı?

Davanın 6. Duruşması Görüldü

Kocaeli 7’inci ağır ceza mahkemesinde görülen davanın 6. duruşmasında Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael, Havva Palu, İsa Palu, Fatih Palu ve Ayşe Palu ile avukatları hazır bulundu. Sanıkların adliyeye getirildiği sırada geniş güvenlik önlemleri alınırken adliyeye arka kapıdan giriş yapmaları dikkat çekti. Yapılan son duruşmada damat Tuncer ustael, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak arandıkları sırada öyle oldukları Anlaşılan Meryem Tanhal ve kızı Melike Tanhal’ın kaybolması olayı ile ilgili bir bilgisinin olmadığını belirterek kendisinin de Palu ailesinden şikayetçi olduğunu söylemişti.

Mahkeme Kararını Açıkladı

Türkiye’nin gündemine oturan Palu ailesi ile ilgili olarak mahkeme heyeti bugün kararını açıkladı. Çocuk istismarı ve cinayet suçlamaları ile tutuklu bulunan enişte Tuncer Ustael ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının yanı sıra 7 yıl hapis cezasına çarptırılırken tutuklu bulunan diğer sanıklar 8 yıl 4 ay ile 12 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezalarına mahkum edildi.

Türkiye Günlerce Onları Konuşmuştu

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Palu Ailesi günlerce Türkiye’nin gündemini meşgul etmişti. Aile ile ilgili her gün farklı bir gerçek gün yüzüne çıkarken özellikle damat Tuncer Ustael’in yaptığı korkunç şeyler izleyicilerin akıllarına durgunluk vermişti. Cinayet çocuk istismarı ve daha bir sürü suçla gündeme gelen Palu Ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ardından tutuklanmış ve cezaevine gönderilmişti. Ailenin dışarıda kalan tek üyesi ise baba Harun Palu olmuştu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
15 09 2020 - 15:49
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Yorum Yap