Müge Anlı’nın Çok Merak Edilen Kardeşi Mert Efe Anlı Sezon Finalinde Ortaya Çıktı

Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali yaparak kısa bir ara verdi. Sezon finali sırasında bütün ekibi stüdyoya davet eden Müge Anlı’nın kardeşi Mert Efe Anlı da ekipten çıktı. ATV’de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı dün sezon finali yaparak ekranlara veda etti. […]

22.06.2019 - 11:54
22.06.2019 - 11:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Başarılı gazeteci Müge Anlı’nın Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali yaparak kısa bir ara verdi. Sezon finali sırasında bütün ekibi stüdyoya davet eden Müge Anlı’nın kardeşi Mert Efe Anlı da ekipten çıktı.

ATV’de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı dün sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Programa sezon finali bölümünde ise Mert Efe Anlı ismi dikkat çekti.

Kardeşini İlk Kez Ekrana Çıkardı

Sezon finali sırasında ekip arkadaşlarını tek tek sahneye çağıran Müge Anlı, herkesi adı soyadı ile tanıttı. Müge Anlı’nın kendisi ile aynı soyadı taşıyan Mert Efe Anlı’yı sahneye davet etmesi de herkesi şaşkına çevirdi. Daha önce programında defalarca kardeşinin adını kendisinin koyduğunu ve sürekli hastanede “en güzel bizim bebeğimiz”diye dolaştığını anlatan Müge Anlı, Kardeşinin programın editörü olduğunu açıkladı.

Bir Sezon Daha Geride Kaldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir sezon daha geride kaldı. Bu sezon yaptığı yayınlarda toplam 2 bin 753 kaybı bulan Müge Anlı, çok sayıda cinayeti de aydınlattı. Ayrıca Müge Anlı’nın başlattığı okuma yazma seferberliğine 895 bin kişi katıldı ve Cumhuriyet tarihinin rekoru kırıldı. Müge Anlı yeni sezon tarihi henüz açıklanmadı ancak, Ağustos ayının ortalarında başlayacağı tahmin ediliyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim