Haber

Müge Anlı’da Birgül Memiş’e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor! DNA Testi Sonucu Ne Zaman Gelecek?

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her gün gündemi çalkalayan bir olay yaşanıyor. Son olarak programa katılan ve anlattıklarıyla herkesi şoke eden Birgül Memiş olayı duyanları şaşkına çevirdi. İzleyenler Birgül hanımın yaşadığı drama üzülse de şu anda eski eşi ve oğluna yaşattıkları konusunda da bir o kadar sinirlendi. Peki, Faruk Bey ve Görkem için yapılan DNA testi sonuçlandı mı? Birgül Memiş’in bebeği Görkem kimden?

DNA TESTİ NE ZAMAN SONUÇLANACAK?

Birgül Memiş ve eski eşi Faruk Bey dün özel bir hastaneye giderek DNA testi için kan verdi. DNA testi sonuçları yarın açıklanacak ve Görkem’in gerçek babası ortaya çıkacak. Aslında Görkem’in gerçek babası konusunda da şüpheler var. Birgül Hanım Faruk Bey’in Görkem’in babası olmadığını söylüyor fakat gerçek babasının kim olduğunu da açıklanıyor. Diğer yandan bugün telefonda canlı yayına bağlanan birçok kişi Birgül hanımın yalan söylediğini Faruk Bey ile evli olduğu sırada başkaları ile ilişkisi olduğunu ve sık sık çocuğu birilerine bırakıp gittiğini iddia etti. Her ne kadar bu iddiaları Birgül Hanım yalanlasa da kendi yengesi de telefona bağlanarak Birgül hanımın yalan söylediğini öne sürdü. Faruk Bey’in çok iyi bir baba olduğunu evine de çok iyi baktığını söyleyen yenge Birgül hanımın çocuğu sürekli bırakarak gittiğini iddia etti. Birgül Hanım ise kendisi hakkında söylenen olumsuz iddiaların hepsini yalanladı.

Müge Anlı'da Birgül Memiş'e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor! DNA Testi Sonucu Ne Zaman Gelecek?

ÇOCUĞU BAKICIYA BIRAKIP KAÇMIŞ

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Aralık yeni bölüm de konuşulan diğer bir konu ise küçük Masal oldu. Masal’ın babası Mehmet Bey çocuğunu bakıcıya bırakarak kaçtı. Bakıcıya para ve kıyafet getireceğini söyleyerek giden bir daha da kendisinden haber alınamayan Mehmet Bey iki aydır çocuğuna arayıp sormuyor. Bakıcı bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katıldı ve çocuğun dedesi ile babaannesi bulundu. Mehmet Bey’in dolandırıcılık suçundan polis tarafından arandığı da ortaya çıktı. Müge Anlı çocuğun dedesine babaannesi ile konuşarak gelip çocuğu almalarını kendilerine her türlü yardımı yapacaklarını söyledi.

SOKAKTA KALAN AİLEYE MÜGE ANLI SAHİP ÇIKTI

Müge Anlı 4 Aralık 2018 son bölümde programın son dakikalarına doğru canlı yayına gelen bir çift sokakta kaldıklarını söyledi. 8 aylık hamile olan kadın ve eşi hikayelerini anlatırken herkesin ağzı açık kaldı. Çifte yardımcı olmak isteyen Müge Anlı hemen Beyoğlu Belediye Başkanı ile iletişime geçti.  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan telefonla canlı yayına bağlanarak çifte yardım elini uzatacaklarını ve Her anlamda yardımcı olacaklarını söyledi. Sokakta yaşayan çift, bundan sonra Beyoğlu Belediyesi’nin himayesi altında olacak.

KAYIP MERAL POLAT’TAN HABER VAR MI?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Meral Polat hakkında son bilgiler verildi. Ekibin şu anda İzmir’de olduğunu ve Hüseyin Bey ile görüşmeye çalıştığını söyleyen Müge Anlı Hüseyin Bey’in bugün ofisi açmadığını bu nedenle görüşemediklerini dile getirdi. Ayrıca Müge Anlı şu anda hastanede bulunan kadının Meral Polat olup olmadığı konusunda teyzenin teşhise gittiğini onun sonucunu da yarın açıklayacaklarını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu