Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı’da Aranan 7 Yaşındaki İkranur Tirsi Hakkında Gelen İhbar Ne? İkranur Bulundu mu?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında Giresun’da kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi aranıyor. 27 Haziran’da kaybolan İkranur hakkında yaşanan yeni gelişme ne? İkranur bulundu mu? Anne Nazlı Tirsi gözyaşlarına boğulurken, canlı yayında gelen ihbar bomba etkisi yarattı.
Eklenme:
 Müge Anlı’da Aranan 7 Yaşındaki İkranur Tirsi Hakkında Gelen İhbar Ne? İkranur Bulundu mu?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında Giresun’un Bulancak ilçesinde 27 Haziran 2020 Cumartesi günü kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’yi arama çalışmaları son hız devam ediyor. Baba Serdar Tirsi, çarpıcı açıklamalarda bulunurken, canlı yayında gelen ihbar olayların seyrini değiştirecek mi?

Ailesi birlikte babaannesini ziyaret etmek için köye giden İkranur, kardeşi ve kuzeniyle oyun oynamak için harman yerine gidiyor. Oyun sırasında hayvanlara bakacağını ve arkadaşlarına peşinden gelmemelerini söyleyen İkranur’dan bir daha haber alınamadı. Kızın akrabası olan Muhammet Tirsi yaptığı açıklamasında; “Akşam 6 gibi burada oyun oynuyorlar. İneklere ben bakayım siz gelmeyin demiş çocuklara ısırgan yakar sizi demiş ve bu yoldan gitmiş daha da çocuktan haber yok geri gelmemiş” dedi.

Oyun oynayan küçük kızın kaybolduğunu hiç kimse fark etmedi. 6 yaşındaki erkek kardeşinin tek başına eve dönmesi üzerine şüphelenen aile İkranur’u aramaya başladı. Bir sonuç alamayan Jandarma’ya haber verdi. Tüm aramalara rağmen bulunamayan İkranur’un kaçırıldığından şüphelenilmeye başlandı. Canlı yayında gelen ihbar ise bomba etkisi yarattı. Gelen ihbar hakkında açıklamada bulunan Müge Anlı; “Cezaevinden gelen bir kişiden bahsedildi. 3 gün önce cezaevinden çıkan bir kişiden bahsediliyor ve o kişi gelip kaçırmış olabilir mi? kızı diye soruluyor. Bu cezaevinden çıkan kişi kim. Bizde bu bilgiyi jandarma ile paylaşacağız” dedi.


İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ekim Salı! Bugün Meryem Pınar Güler kaç puan aldı?
27 10 2020 - 16:27
28 Ekim bankalar açık olacak mı? PTT 28 Ekim’de çalışıyor mu?
27 10 2020 - 14:35
Doya Doya Moda 27 Ekim Salı bugün kim birinci oldu? Puan durumu!
27 10 2020 - 13:37
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
Yorum Yap