Müge Anlı Yaz Sezonunda Güven Bana Yarışmasıyla Ekranlarda Olmaya Devam Edecek

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile yıllardır izleyici karşısına çıkan ünlü gazeteci Müge Anlı, yaz sezonunda sürpriz bir yarışma programı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yaz aylarında yine ATV ekranlarında olmaya hazırlanan Müge Anlı, daha önce Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana isimli yarışma programına sunacak. ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen […]

19.06.2019 - 22:44
19.06.2019 - 23:50
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile yıllardır izleyici karşısına çıkan ünlü gazeteci Müge Anlı, yaz sezonunda sürpriz bir yarışma programı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yaz aylarında yine ATV ekranlarında olmaya hazırlanan Müge Anlı, daha önce Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana isimli yarışma programına sunacak.

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile milyonlarca izleyicinin gönlüne taht kuran başarılı gazeteci Müge Anlı, yaz aylarında da durmayacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finali yapmasının ardından başarılı gazeteci yeni bir yarışma programları ile yine ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Yoğun bir sezon geçiren ve oldukça yorulan Müge Anlı’nın yeni sezon öncesi tatil yapmayacak olması aslında izleyicileri mutlu etti. Başarılı gazetecinin hayranları yaz aylarında da Müge Anlı’yı ekranlarda görecek olmanın sevincini yaşıyor.

Güven Bana Yayın Tarihi Belli Oldu mu?

Yaz aylarında Müge Anlı’nın sunacağı Güven Bana isimli yarışma programının çekimleri gelen ilk bilgilere göre geçtiğimiz hafta sonu başladı. Müge ile Tatlı Sert programında yeni işi hakkında açıklama yapan Müge Anlı, yarışma programının gününün ve saatinin henüz belli olmadığını söylemişti.

Müge Anlı’nın ilk yarışma deneyimi olacak programın yayın tarihi ve saati de belli oldu. Müge Anlı ile “Güven Bana27 Haziran Perşembe günü Atv ekranlarında olacak. Yarışmanın perşembe günleri saat 20’de ekranlara geleceği yayınlanan yeni fragman ile duyuruldu. İşte Müge Anlının yeni programı Güven Bana yarışmasının fragmanı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programının hayranları ise Müge Anlı’nın yeni bir işe başlayacak olmasının endişesini taşıyor. İzleyiciler, müge anlı ile tatlı sert programının yeni sezonda devam edip etmeyeceğine araştırıyor. Bu konuda henüz bir açıklama yapılmadı ancak bu yarışmanın sadece yaz sezonu için devam edecek bir yarışma olduğu tahmin ediliyor. Yani Müge Anlı İle Tatlı Sert programı yeni sezonda hafta içi her gün ATV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim